Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek milyen a tökéletes pasi? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentifantezsvér kérdése:

Kinek milyen a tökéletes pasi? :D

Figyelt kérdés
Most gondolok egyaránt külső és belső tulajdonságokra is :D
2010. dec. 18. 00:47
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Persze Helmet rögtön gondoltam hogy maga vagy a tökély..:D;)
2010. dec. 18. 01:08
 12/32 anonim ***** válasza:
47%
Ugyan. Én sem vagyok különb, minta a deákné vászna, a radai rosseb, vagy a rézfaszú bagoly... :)
2010. dec. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Helyes, nem hájas, imádnivaló, imád engem,én vagyok neki az egy gyűrű mindenek felett:))), szereti a nyüzsgést,mozgást, zenét,társasági lény, lehet vele jókat nevetni, tisztel és én is tisztelem mindegy miért, törekvő, dolgos, figyelmes, netán hüséges bár ez a nőn is múlik, új dolgokba is szívesen belevág, ápolt persze, gyerkőcpárti, felszínes kapcsolatokat elvető, őszintét kereső. Nem beszari, igazi férfi. mégegyszer: őszinte.
2010. dec. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Karira akarok is egy ilyet, nagyooooooooooooooooooooooooooooon
2010. dec. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Magamon semmit nem változtatnék meg ideális vagyok,viszont előző hozzászóló ideáljától pl 1-2 pontban elütök.

A nyüzsgést utálom,az ismerőseim társaságát rövidtávon kedvelem pl edzés közben,hosszabb távon fáraszt.Ez a gyerekpártiság meg?Ez kb olyan dolog,hogy a saját kutyáimat imádom,de másé leginkább idegesít.

2010. dec. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Tyler913 ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen "figyelmes,hűséges, megbízható", stb. tipikus A-indokok.De szerintem a legtöbb fiatal lány a B indok alapján választ: önbizalom, kisugárzás, stílus,férfiasság...

Nem sok csajról tudok, aki azért szeretett volna bele valakibe, mert olyan figyelmes és hűséges:)

De hogy a kérdésre válaszoljak, szerintem nincs tökéletes pasi, ahogy tökéletes nő sem.

23/F

2010. dec. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Galambos Tarzan ***** válasza:
100%
Ja mert az 50 kilós Emos patkányok a férfiasság megtestesítői gondoltam én.
2010. dec. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszoló lányok szerint a tökéletes pasi olyan, mint én. Ennek örülök, pedig eddig szerényen meghúzódtam :P

Sajnos a tökéletes pasik foglaltak. Akkor már nem is tökéletesek, mi?

Na jó, annyira nem is vagyok vicces, szóval mégsem vagyok tökéletes.

2010. dec. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
02:07 -es vagyok hozzáteszem: tökéletes pasi nincs!!!!!! Legalábbis ezen a Sárgolyón.
2010. dec. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
A tökéletes pasi nem iszik, nem cigizik, nem drogozik, nem k*rvázik, nem létezik.
2010. dec. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!