Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj az ha már nincs kedvem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az ha már nincs kedvem állandóan diszkóba járni?

Figyelt kérdés
2 éve van barátom, amióta járunk folyamatosan járunk bulizni. De mostanában elég sűrűn, minden héten, sőt van úgy h pénteken és szombaton is. Mostanában már nincs kedvem menni a barátomnak viszont igen. Szerintetek lehet ebből baj vagy szakítás? Múlt héten egyedül ment, persze úgy h megbeszéltük, és nem volt belőle baj. Remélem nem lesz ez állandóan így. Szerintetek mi lesz? Járt már vki így. Am mind2-en 18 évesek avgyunk.
2010. dec. 18. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt vele kell megbeszélned. Lehet, hogy ő meg csak miattad igyekszik, pedig neki se lenne kedve hozzá. (Olyan mint a sótörés.)

Ha megbeszéled vele, lehet kompromisszumra is juttok.

2010. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az amugy sem normális ha minden héten mentek bulizni, rendben mennyetek el pl 1 hónapban egyszer vagy nem tudom de ne minden héten, inkább maradjatok otthon kettesben. Nem hinném hogy ebből lehet szakítás ha megtudjátok beszélni, ha a barátodnak meg van kedve bulizni neked meg nincs akkor menjen el a haverjaival...szerintem...

L

2010. dec. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sasna ***** válasza:
az en baratom meg sehova se akar menni.. :S
2010. dec. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk közös megeggyezés útján történik a dolog, de van, hogy én a haverokkal szerelek amíg a kedvesem elmegy a barátnőivel városba, vagy elmegyünk eggyütt autózni, vagy közös ismerősökhöz. MEg lehet beszélni, egy pár vagytok.
2010. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!