Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet, hogy nem szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet, hogy nem szeretek a barátommal együtt aludni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt és amikor megkérdezi, hogy nálam alhat-e akkor én legszíveseben nemet mondanék! Múltkor is mikor itt aludt, hajnali fél 2-kor felkeltett, hogy akkor csináljuk! Arról meg nem is beszélve, hogy horkol és ha itt van nálam, akkor mindent együtt akar velem csinálni zuhanyozni pl meg stb... És nem érti meg, hogy nekem kell a "szabadság", tehát, hogy ne nyomuljon ennyire!
2011. jún. 3. 23:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg neki. Ennyi. Az orrára meg rakjál csipeszt :D
2011. jún. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

De, ha megmondanám neki, akkor rögtön azzal jönne,hogy nem is szeretem igazán meg blah blah blah...

a horkolást is mondtam neki, de váltik állítja, hogy nem Ő hanem Én horkolok...:S

2011. jún. 3. 23:29
 3/17 Rendesfiú/19 ***** válasza:
100%
A kérdésedre leírtad a választ szerintem. De a szabadság dolgot azt megértem, elég kellemetlen tud lenni, amikor valaki miatt nem teheted amit akarsz. Rosszul fog esni neki, de jobb ha erről beszélsz vele, mert kis gondból lesz a nagy.
2011. jún. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 napietus ***** válasza:
33%

tényleg mondd meg neki, ha magától nincs benne ennyi tapintat, hogy pl. éjjel hagy aludni. azt hiszem, én le is lőném, mielőtt még felébrednék teljesen, ha valaki éjjel 2-kor piszkálna :)


meg nem is kötelező együtt aludni, mi a férjemmel is ritkán alszunk együtt, mert nekünk így jó.


szóval: néma gyereknek anyja sem érti a szavát, szólj neki, mi az, ami zavar, legyen szíves méltányolni a kérésedet! horkolást meg vegye komolyan, ebből nagyobb baj is lehet, illetve arra is utalhat.

2011. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 OpenYourMind ***** válasza:
87%
Akkor feltétlenül tudasd vele mit érzel ezekkel a dolgokkal kapcsolatban. A horkolást meg vedd fel mobiltelefonnal és mutasd meg neki Akkor már nemtudja kire fogni :)
2011. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 napietus ***** válasza:
28%

vedd fel telefonnal, mikor hortyog. senki nem hallja saját magát horkolni, de így el fogja hinni :)


ha meg ennyit sem lehet vele megbeszélni, mert hisztizni kezd, én elgondolkodnék, mennyire is komoly ez a dolog...

2011. jún. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 nielindi ***** válasza:
79%

vedd fel telefonnal, ahogy horkol. én felvettem a barátomnak mert persze ő sem hitte el, h horkol... azota nem alszik háton.

mondd meg neki, h zavar, amit csinál. valahogy beszéld meg vele.

2011. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

A barátnőmmel a kapcsolatunk alapja, hogy ne lógjunk egymás nyakán. Ki is szaladnék a világból, ha nálunk lenne és mindenhová követne. Én se járok a sarkában, ha náluk vagyok. Nekem is van dolgom, neki is. De nem erőltetjük egymásra.

Több, mint négy éve működik ez így.

2011. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Ó, az én exemnek hiába mondtam, hogy megfulladok a zuhanyzóban ha ketten vagyunk bent, hogy nem szeretnék vele együtt zuhanyozni, besértődött minden alkalommal, aztán újra megkérdezte. A horkolásról nem tehetett, de az is megvolt. Meg még sok más. Mint mondtam, ex. Azóta rájöttem, hogy sosem szerettem igazán.
2011. jún. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

Amúgy a horkolást én is felvettem telefonnal. Azon kívül, hogy fel volt véve, nem sokra mentem vele :)

23:47

2011. jún. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!