Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hete járok egy fiúval, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete járok egy fiúval, most lesz a szülinapja, vegyek neki valamit? Ha igen, mit vegyek neki? És Karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát...ha mondjuk már előtte ismertétek egymást jóideje, akkor valamennyire ismerned kell, akkor igen vegyél valami apróságot, csak jelképeset, hogy mégis gondoltál rá.

Viszont, ha csak most ismerkedtetek meg, akkor szerintem nyugodtan mondd meg neki, hogy még annyira nem ismered, így nem szeretnéd, ha ajándékoznátok. Így nem lőhettek bakot:) Meg aztán lehet, hogy ő is ezen gondolkodik, így szerintem megkönnyítenéd az ő dolgát is. Én legalábbis ezt csinálnám.

2010. dec. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem egy kis apróágot vegyél neki. meg hozzá vmi kis csokit v vmi ilyet amit tudod h szeret
2010. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem ha komolynak tűnik a dolog, szerintem vehetsz neki a szülinapjára is meg karácsonyra is ajándékot, a karácsonyit meg is beszélhetitek, ezt úgy értem, hogy megbeszélitek h karácsonyra vesztek valamit egymásnak, nehogy az legyen, hogy az egyikőtök vesz a másik nem vesz semmit

szerintem így 2 két után, nem kell valami nagyon drága ajándékot venned, mondjuk amit szeret pl. hobbi, vehetsz neki olyan ajándékot is ami a hobbijára utal, vagy valami személyesebbet,, te tudod h mit szeret mondjuk parfüm vagy valami

2010. dec. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy kap egy Boldog Szülinapot feliratú bort. Ez se nem túl személyes, se nem túl személytelen...

A Karácsonyt meg megbeszélem vele, de arra ötletem sincs... Lehet, hogy veszek valami divatkarkötőt, vagy nem tudom...

2010. dec. 19. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!