Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden szitációban legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden szitációban legyek határozott?

Figyelt kérdés

Helló!


Tudom, a lányoknak az kell, hogy határozott legyen a partnerük. Szerintem én az is vagyok, de nem mindig.

Azért nem, mert nagyon sok minden számomra teljesen indifferens.

Hogy hova menjünk, nem számít. Vele akarok lenni és teljesen mindegy számomra, hogy hol.

Ha filmet nézünk nekem mindegy melyiket. A közös filmnézésben nem a filma jó, az 5%. A jó az, hogy Vele vagyok. Egyre megy, hogy melyik filmet nézzük.

És sorolhatnám.


Ilyenkor megtehetném, hogy véletlenszerűen választok egyet és határozottan mondom: azt nézzük!

De jobban örülnék ha Ő döntene, hátha neki van valami preferenciája, csak nem akarja kimondani.


Az a vonzó, ha én döntök ilyen helyzetben is?


(És ha igen, akkor nem merül fel bennetek, nőkben az, hogy mennyivel jobb lett volna a másik opció?)


Köszönöm!

21F


2010. dec. 19. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Bár ilyen gondjaim lennének... Nagyon tudlak sajnálni.
2010. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretik,ha te mondasz meg nekik mindent,hogy bele tudjanak kötni és b*sztatni vele.Ilyenek ezek.....
2010. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél ilyen határozatlan a közel sem meghatározó dolgok tekintetében. Tehát, ha határozatlan vagy a határozott dolgok határozottlansági mértéke miatt, az már ront a határozottságon.
2010. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valóban olybá tűnhet mintha valami apróságról lenne szó, de tapasztalatom szerint az ilyesmi fontos a lányoknak.
2010. dec. 19. 22:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ez kb olyan, mintha nem is érdekelne az egész. Valamennyire kell a határozottság. Különben azt hiszi mindent neki kell eldönteni.
2010. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nőknek csak az a fontos, hogy a saját gondolataikat hallják vissza egy férfi szájából. Kis manipulátorok... :) Szóval derítsd ki, mik a kedvencei (cím, műfaj), aztán add elő, mintha a te határozott döntésed lenne.
2010. dec. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos a határozottság!


De figyelj, vegyük a filmes példát.

Ha Neked mindegy a film, hiszen a lényeg, h Vele légy :) ez nagyon aranyos amúgy, akkor ezt állítsd így kerek-perec határozottan. Ne pedig azt mond, h Neked mindegy.

Érted? :)


Nekem legalábbis ez bejönne. :)

18L

2010. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
énis megmondtam barátnőmnek hogy nekem mindegy mit nézünk, ugy is az érdekel hogy vele lehessek :) ebbe belenyugodott :)
2010. dec. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!