Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 15 éves fiú nagyon határoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves fiú nagyon határozott a szerelemben? Vagy előfordulhat, hogy a saját érzéseibe belekavarodik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak dugni akar. Mindenki csak dugni akar 18 éves kor előtt.
2011. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki, de persze, hogy nem határozott, hogy is lehetne az.
2011. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csak gyerek szerelem,,ez még nem komoly.
2011. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok, de nekem szörnyen komoly volt. :S

És iszonyatosan szerettük egymást, lángolt a szerelem. Hihetetlenül szenvedélyes volt minden, együtt akartuk leélni az életünket.

De ő azt mondja, kiszeretett belőlem, hogy miért, az bonyolult, de nem értem, miért nem meri megmondani élőben. Azt mondja még szeret, de nem szerelmes.

2011. márc. 31. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:

ilyen korban,csak fellángolás van.egy lánynál ne biztos.de,fiúknál szerintem 100%.

nem hiszem,hogy komolyan tud szeretni és gondolkodni az életről.tudom.fiú vagyok és voltam 15 éves.már 32 vagyok és most tudom,mi volt komoly és komolytalan az életemben.igaz,még hibázom most is,de tudom,mikor mit éreztem.ez majd mindenkivel így van.

2011. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Egyébként ha ez nem volt komoly, akkor nem tudom, mi a komoly..Ha ez nem volt az, akkor semmi. És azt mire véljem, mikor sírt, hogy iszonyatosan szeret, velem akarja leélni az életét, meg hasonlók, és ha 2 hétig nem látott, már a halálán volt? Mindezt 1 éven keresztül.
2011. márc. 31. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen is komoly voltam.


Ne keverjük össze a komolytalanságot a tapasztalatlanságból adódó hibákkal - amikbe amúgy érdemes idejekorán belefutni, hogy később ne okozzanak gondot.:)

2011. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát...nekem fiatalabb barátom van...ő 16 de sztem az a baj a komolysággal, azért nem tud az lenni, mert egyszerűen nem érzi azt, hogy egy szerelmi kapcsolat is nagyon nagy felelősséget ígényel, és sztem ebben a korban a fiúk nem tudnak annyit adni, mint amennyit ők várnak el (kizárólag érzelmekre gondolok)...de én se tudom mi a bajuk...túl bonyolult lények...nem tudják szétválasztani az érzéseiket, nem érzik a különbséget a fellángolás és a szerelem között... Egy biztos, sztem ebben a korban még senki nem "határozott a szerelemben"...ez sohasem határozottság kérdése!
2011. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32 éves vagyok.szerintem több tapasztalatom van,mint egy tizen évesnek.4. élettársam van.kb..30 barátnőm volt.lehet kevesebb valamivel.többet tudok,mint egy 15-16 éves.ezek az érzések nem szerelmek,hanem gyerek szerelem.ez a szó gyerekszerelem nem hiába van kitalálva.hanem azért,mert tudják a felnőttek,hogy ezek az érzések nem fokhatók a szerelemhez.a sírás is a gyerekességet igazolja.egy komoly férfi nem siránkozik a párjának,hanem megpróbálja az erős oldalát mutatni,mert 1 nőnek az erős férfira van szüksége. egy párral ezelőtti kommentes voltam..
2011. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!