Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a párom. Ti megbocsáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom. Ti megbocsájtanátok neki? Utána mit kéne változtatni? Olyan fura minden:S

Figyelt kérdés
Azt tudni kell h. én is megcsaltam régen elég csúnyán.de aztán kibékültünk és azóta mindent megtettem érte és azt hittem szeret nagyon.de ez nem lehetett akkor igaz mivel 1 estén elég csúnyán leitta magát és azzal a csajjal tette meg aki ránk nézve elég veszélyes és megígérte nem lesz semmi köztük ,elkerüli a csajt de mégse így lett:( és mégis megtette igaz 1 csók volt és másnap jött is bocsánatot kérni.most azt hiszem együtt vagyunk de elég fura minden most.
2010. dec. 20. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
nos, úgy lenne tisztességes, ha megbocsátanál neki. ha ő is megbocsátott akkor neked.
2010. dec. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Adok kapok? Minek vagytok együtt??
2010. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szamóca. ***** válasza:

csak akkor bocsáss meg neki ha ez nem hagy benend olyan mély sebet, és nem fogsz ezen rágódni, nem fogod a szemére vetni, szóval ha tényleg szívből megbocsátanál.

nem vethetsz rá követ, te is megtetted, ettől még csúnya dolog volt tőle is.

én bocsájtottam már meg megcsalást..nem is egyert, nem is csak csókot. megbántam, de ez nem jelenti hogy te is meg fogod.

2010. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te "csúnyán" megcsaltad, ő meg csak 1 csókkal, hm... Mindig azok félnek jobban akik hűtlenek, ez miért van így? Igaz egy csók is megcsalás, de nem hinném félned kellene. Meg jusson eszedbe, hogy ő megbocsátott neked a "csúnya" megcsalásért, te megtudnád neki ezt az 1 csókot bocsájtani?
2010. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nyitott kapcsolat:P szép:D
2010. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én már meg is bocsátottam neki.
2010. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Am ez a megcsalásos téma is sokféle kérdést felvet... Engem jobban zavar az mikor, saját párom elmélyülve beszélget 1 másik csávóval, aztán egy óvatlan pillanatban elcsattan egy csók... ez sokkal durvább, mivel itt már érzelmileg is megcsalásról beszélünk, és valaki magyarázhatja napestig, hogy őőő nem akarta... számomra ott vége a dolgoknak, bár nem mintha 1 alkoholgőzös estén elcsattant csókot jobban tudnék tolerálni... de talán mégis, jó indok kell hozzá...
2010. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én megbocsájtok neki!
2010. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te megcsaltad és megbocsájtott.Most ő megcsókolt egy lányt részegen,másnap futott hozzád bocsánatot kérni és gondolkozol rajta,hogy megbocsáss?!És gondolozol azon,hogy szeret e?Mégis mit gondolsz,a te kis akciód után a párod mit gondolt?


Ha szereted bocsáss meg neki.És tanulj meg újra bízni benne!Ez a minimum,ha ő is megbízik benned.

2010. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Biztos csak egy csók volt???
2012. dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!