Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mégis mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit csináljak? Nagyon rossz így = (

Figyelt kérdés

Barátommal kb 4.5 hónapja vagyok együtt...eddig minden jó volt de tegnap volt egy kattanásom...nem akartam hogy megcsókoljon hogy megöleljen..ma majdnem ugyanígy..valahogy a tűz ami annyira égett..mintha eltűnt volna...ha a szakításra gondolok ...nem akarom, mert szeretem...de ha velem van úgy nem hat meg mint régebben.. a megszokás...

mielőtt összejöttünk volna legjobb barátok voltunk és egy éven keresztül már járás előtt nagyon szerelmes voltam..nem így mint most...azt hittem örök életű lesz ez az egész..mondtam neki hogy nem vagyok biztos az érzéseimben...erre elkezdett sírni..hogy nem akar soha elveszíteni, és hogy nagyon szeret...szeretni szeretem, és nem bírnám ki a szakítást, mégis ha velem van olyan semmilyen az egész..uncsi...minden nap találkozunk egyébként...lehet ez is a baj..mondtam már neki hogy túl sokat vagyunk együtt, de a szívére vette, és azt hitte nem szeretem már..jaj nem tudom mit tegyek,hogy jó legyen teljesen magamba vagyok fordulva...nem jó ez így..nektek mi a véleményetek mit tegyek?voltatok már ilyen helyzetben?ti mit tettetek? az megoldotta a problémát?Előre kérem hogy csak normális válaszokat ha lehet, mert eléggé ki vagyok.köszönöm előre is!22/ L


2011. nov. 18. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:

van ilyen


nekem is volt. egyik napról a másikra:

mi a túrót keresek én ennél a lánynál?


ez annyit jelent, hogy vége, kiszerettél belőle, és nem ő volt az igazi

2011. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szeretni szeretem azt hiszem, mivel ha belegondolok nem bírnám ki ha más lánnyal látnám..mégis olyan semmilyen az egész, és képtelen lennék vele szakítani mivel tudom h mennyire szeret...de ez így rossz.
2011. nov. 18. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyni kell a dolgokat, hogy folyjanak a maguk útján. Egy kis távolság nem ártana, két hét után már megérzed hogy mi a helyzet. Meditálj a dolgon.
2011. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen én is azt javaslom...2 hét pihi és meg látod akkor hogy hogyan állnak az érzéseid,ha semmi és csak üresség akkor már nincs mit tenni,de ha nagyon érzed a hiányát akkor még van újra kezdés,remélem sikerül!sok sikert!
2011. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első bekezdésig azt hittem h ezt a vokt barátnőm irta. 4,5 honap után szakitottunk, mert ő azt mondta h már nem szerelmes belém, már csak barátiak az érzései. Èn meg még most is nagyon szeretem. De szakitottunk 1-2 hete.
2011. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 2 hónapja voltam pont ilyen hangulatban,de nálam,mint később kiderült a stressz okozta főképp.(elég sok minden összejött egyszerre)Ráadásul mi pont akkor költöztünk össze,szóval nagyon jól telt az első pár nap:D De már helyre jöttek a dolgok,és jobban szeretem mint valaha:) Ja és a párod hozzáállásán is nagyban múlik a dolog sztem.Az én párom nem kezdett el hisztizni,megértette hogy egyedüllétre van szükségem,de bármikor számíthatok rá.:)
2011. nov. 19. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.át fogom értékelni és lépek
2011. nov. 19. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!