Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit illik ilyenkor csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik ilyenkor csinálni hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés

pénteken megyek először a barátomhoz. 1 hete vagyunk együtt. Vigyek a családjának valami apróságot?

másik kérdésem : illik azt mondani hogy boldog ünnepeket? nem tom de én ezt cikinek érzem, sose szotkam mondani. Ez a két kérdésem lenne. 18 évesek vagyunk és én vagyok a lány köszi


2010. dec. 22. 17:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
járnak * bocsi
2010. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
vigyel sajat keszitesü sütit!
2010. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

J válasza


Valami apróságot ne túl nagy és drága dolgot biztos örülni fognak.

Persze hogy illik mondani (sőt ajánlott) ha esetleg vallásosak mondhatod hogy áldott békés karácsonyt

2010. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Hát erről nekem is ez a véleményem. Szenteste a családé. Mindenki a saját családjával ünnepel, tényleg elég nagy illetlenség ilyenkor menni. Legalábbis szerintem.
2010. dec. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szeintem is a szenteste abszolút belsőséges,csak a családtagok ünnepelnek,aztán szombaton,vagyis ma,meg holnap a barátok,haverok,barátnők,ismerősök,távoli rokonok ilyesmi.
2010. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
*+r,sorry.
2010. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Végul, hogy sult el a dolog?


Hozzám is jott a párom 24-én, az ajándékozás után, mamáék is átjottek, unokatestvéremék, iszogattunk, beszélgettunk, aztán egyutt elmentunk az éjféli misére.

2010. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mi is több, mint 2 éve vagyunk együtt, de a 24-e szentestét mindkettőnk a saját családunkkal töltjük. Az a családé, majd eljön az idő, amikor közösen karácsonyozunk.
2010. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem _kellemes_ ünnepeket kell kívánni, hanem boldog vagy áldott karácsonyt!
2010. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Áldott karácsonyt nem éppen vallásos családban elég fura...szerintem!

Én legalábbis megszoktam, hogy nekem kívánják és én is azt mondom, hogy "kellemes ünnepeket!"

2010. dec. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!