Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van esély egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van esély egy normális párkapcsolat kialakítására?

Figyelt kérdés

Az van, hogy kezdek beleszeretni egy srácba(25). Már évek óta ismerem, az egyik legjobb barátom, és ez itt a probléma. Már régebben is tetszett, de nekem is lett barátom, neki is barátnője. Nekem nem lett tartós a kapcsolatom, neki azonban igen. Ám az is véget ért pár hónapja.És nekem megint felszínre törtek az érzéseim. Mondhatni kavargatunk, de én többet szeretnék. Sajnos nem tudom, hogy ő mit is érez pontosan. Amit biztosan tudok, hogy egy egy éjszakás kalandban bármikor benne lenne, de én nem ezt akarom. Sokkal többet érzek iránta, mint egy "baráti sex".

Néha viszont úgy érzem, h izzik köztünk a levegő.

Vajon lehet ebből egy normális kapcsolat ?

19/L


2010. dec. 22. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Küldj neki jeleket.
2010. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, mert neki más felfogása van most egy normális kapcsolatról, mint neked.
2010. dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 cukika2 válasza:
LEHET....mi volt a legkomolyabb dolog ami koztetek tortent?
2012. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!