Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy bunkóság, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy bunkóság, hogy négy lány hiszi azt egyszerre hogy a barátnőm? Én élvezem.

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 22:28
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
Hülye playboy
2011. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
:|
2011. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 twinky ***** válasza:
Farkald meg mind, az az igazi elvezet!
2011. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Jó ötlet twinky! Egyébként mindegyik plácacica-bulikurv@, szóval én csak jót teszek a világgal ha ezeket átverem és gondolkodásra bírom, hátha visszavesznek!
2011. aug. 19. 22:33
 5/54 anonim ***** válasza:
csak óvatosan, picit nem koncentrálsz ennyi nő mellett, és összejössz egy pasival is O_O
2011. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 fodri válasza:

mint René a HALÓ HALÓ-ból:D

amúgy kérdezd meg őket majd kiderül

2011. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
30%

Igen képzeld nagyon nagy bunkóság...remélem még időben észbe kapnak és elküldenek a francba...

Hogy mekkora egy mocsok vagy...egy éppeszű lányt sem érdemelsz meg -.-'

2011. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:

Szerintem neked egy csajod sincs. Nem azért mert kamuznál, te tényleg azt hiszed hogy van csajod pedig nincs.

Kis csicska vagy, olyan aki nem mer a tettek mezejére lépni csak facen kérdezgeted a lányoktól, hogy "Járunk?". Ők meg csak húzzák az agyadat, hogy igen, jártok csak igazából élőben nem, nem is találkoztok.

2011. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

Hát te totál hülye vagy testvérem.


Sajnos nem hiszem, hogy sokáig tudom ezt folytatni, mert úgyis le fogok bukni, meg nehéz kivitelezni iskola időben négy barátnőt:S

egyszer megpróbáltam kettővel, akkor is lebuktam és helyben megpofoztak. hát az ilyenek mégis mit képzelnek?:O

2011. aug. 19. 22:39
 10/54 anonim ***** válasza:
Jól tették...és még örülhetsz h megúsztad egy pofonnal -.-
2011. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!