Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális? A pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális? A pasim hazugságvizsgálóval akar kivizsgálni, mert nem bízik bennem. Hagyjam, vagy ne? Szerintem nagyon megalázó ez a helyzet.

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 13:53
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Maúnika-só effekt :D. Honnan akartok szerezni """hazugságvizsgalót"""""?
2010. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Már írta: Magánnyomozótól.


Én kivizsgáltatnám magam. Csak, hogy lássa, nem tartok ettől, nem félek, alávetem magam, mert nem csaltam meg, hiába ezek a beteges képzelgései. Aztán ha kijött az eredmény, hogy nem csaltam meg (Ha valóban így van.) ott hagynám, mondván, hogy nem vagyok együtt valakivel, aki ilyennek tesz ki, mit gondolnak majd az emberek, a barátaink, milyen ember lehetek, ha a párom annyira nem bízik bennem, hogy hazugságvizsgálónak vet alá. Megmondanám, hogy nem viselek el több ilyen megaláztatást, és hogy ne is lehessen több, inkább hagyjuk békén egymást. Ha neki ez ennyire fontos volt, akkor örüljön neki, hogy nem csaltad meg. Remélem a büszkesége majd odabújik hozzá éjjel ha fázik, mikor Te már nem leszel.

2010. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
46%

Borzasztoak vagytok.

Szerintetek az a hazugsagvizsgalo csak ugy beszerezheto akarmilyen magannyomozonal... pffff

Masreszt meg elmondanam neki hogy menjen a jo edes anyukajaba es sziaaaa.

Szerintem Te is jobban jarnal.

Nem o a nagy O.

De majd Te is rajossz,hiaba magyarazunk mi itt majd evek mulva jokat rohogsz hogy mit tettel tinikent.

2010. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
45%
Ha szereted, és nincs titkolnivalód akkor szerintem belemehetnél.. és akkor ő is megbizonyosodhatna erről,hogy nincs oka féltékenykedni..
2011. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
90%

Vagy tizenéves kisgyerekek vagytok, akik felnőttesdit játszatok, vagy TOTÁL lököttek!


Ha a 2. változat, akkor mondd meg neki, hogy egy barom, és azonnal elhagyod. A következő partnerénél már nem bukjon ekkorát.

2011. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Mindenki magából indul ki

Az kiabál akinek ég a háza

Ennyi.

2011. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
90%
Először is nem hagynám, mit képzel ki ő? Egy álom miatt? Ha azt álmodta volna, hogy megölsz valakit akkor meg rohanna rendőrségre? Másfelől nem hiszem hogy a poligráfokat így osztogatják mindenféle nyomozócskáknak. De ha van is nem ad tökéletes eredményt, ha rosszul teszik fel a kérdést, vagy ha totál ideg vagy stb. Ezek mind befolyásolják arról nem is beszélve, hogy lehet régi, rossz, hibás is a poligráf, ami szintén fals eredményt hoz ki. Egyébként meg etikátlan ilyet kérni ilyen hülyeség miatt. Elhagynám kész pont.
2011. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 BlackJack ***** válasza:
53%
Nem dolgozik véletlenül a CIA-nál vagy FBI-nál akar dolgozni? Talán csak kell valaki akin gyakorol. :D
2011. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 Cleptomaniac ***** válasza:
100%
Ha nem hagyod magad megvizsgálni, akkor szerinte tuti bűnös vagy, ha pedig hagyod és az eredmény Rád nézve kedvező, azt fogod észrevenni, hogy egy boltba leruccanás után is visz a készülékhez, tényleg boltba mentél-e. Ennek nem lesz vége.
2011. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog! Egy kapcsolat alapja a kölcsönös bizalom.
2011. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!