Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális? A pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális? A pasim hazugságvizsgálóval akar kivizsgálni, mert nem bízik bennem. Hagyjam, vagy ne? Szerintem nagyon megalázó ez a helyzet.

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 13:53
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
jézusom..ugye már kidobtad??
2011. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
am. hány éves vagy?végül mi lett?
2011. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
55%

Hagyjad hogy vizsgáltassod meg mert ha látja hogy igazat mondasz akkor talán jobban fog benned ezentúl megbízni!!!

Ha nem veted alá magad akkor a megbízhatóságis is zart se ér!!!!Ha már hazugságvizsálat lessz akkor csinálj egy revansot is mert amit tőled várnak el azt a pasitól is elkéne várni!!!

Jó mókázást!!!

XD

2011. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Jó ötlet a hazugságvizsgáló !! Én támogatom !!
2011. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

lemerem fogadni,h csal a csávód többekkel is,féregnek tűnik már így,b@szd ki a p.icsába,jobbat érdemelsz

15.f

2011. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
0%

Én is támogatom a hazugságvizsgálót mert nem egyzser hasznát vettem volna!!!!De sajnos nekem ilyenekre nincs szükségem mert ugyis észreveszem:(:(:(

Van olyan nő aki annnyira jól hazudik hogy nem veszem észre vagy hogy egyáltalán nem hazudik????

2011. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, a nők remek hazudozók, ha azok akarnak lenni, tudom én is remek hazudozó vagyok de a páromnak sose hazudok, anyámnak igen, esetleg kegyes hazugság egy rosszul öltözött barátnőnek, de soha nem hazudnék a páromnak, mert akkor nem várhatom el tőle, hogy ő se hazudjon. Egy kapcsolatban nem lehetnek titkok, mert akkor az úgy szar ahogy van. A hazugságvizsgálat viszont aljas dolog. Kedves kérdező vannak normálisabb pasik is még a piacon. Akik meg a hazugságvizsgálat mellett vannak, ők belemennének? Ott mindenfélét kérdeznek, hogy felmérjék mikor mondasz igazat és mikor nem. Semmi titkotok, ami nem lenne jó ha kiderül és amivel esetleg a jelenlegi de bármikor ex pasitok/nőtök meg tudna zsarolni? Semmi? Akkor hajrá.
2011. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgálatról :

[link]


Amúgy szerintem kamu. Ha mégsem ,akkor a pasi elmebeteg és kezeltetni kell. Nekem egyszer volt ilyen emberrel dolgom, fiatal voltam és elborított a rózsaszín köd. A végén 2 napot kellett egy radiátorhoz bilincselve eltöltenem, mert már az utcára sem engedett ki. 2 napig szagolni a szőnyegen a saját vizeletem szagát, félkómában az éhségtől és nagyon beosztva azt a fél liter vizet, amit nagy kegyesen ott hagyott nekem....

2011. jan. 21. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

utolsó!

és mindezt miért csinálták veled?valakit vagy nagyon megbántottál vagy elmebajos a csávó!feljelentetted?

2011. jan. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Nem jelentettem fel, rendőr tiszt volt. Ahogy az apja meg a nagyapja is.... :( Gondolhatod mennyi esélyem lett volna.


Egyébként totál elmebajos volt a srác - azóta már alkoholista lett.


A "bűnöm" az volt, hogy hazakísért egyik évfolyamtársam (fiú) és feljött hozzánk egy üdítőre meg együtt készültünk egy másnapi ZH-ra. A "kedvesem" meg betegesen féltékeny volt és úgy vette, hogy ilyen jóképű srác biztos megdugott, engem - az ő a csaját, az ő lakásában, az ő ágyában, amíg szolgálatban volt.... :(

2011. jan. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!