Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem FINOMAN a barátnőmmel, hogy szeretném, hogy lefogyjon?

Figyelt kérdés
5 hónap 2 hete vagyunk együtt, és eléggé elhízott ( 8 kg) és mivel alacson, nagyon látszik rajta. tudom hogy bunkóság, de azt szeretném, ha olyan alakja lenne , mint mikor megismerkedtünk. hogy mondjam el neki hogy lefogyjon??? nem akarom megbántani...
2010. dec. 23. 14:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 sasna ***** válasza:
60%
sehogy, inkabb hagyd el, ha ezt kéred tőle, nem szereted igazán..
2010. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem hagyd meg másoknak ezt a lányt, hagyd, hogy más fiú tegye boldoggá. Aki egy ilyen miatt nem akarja megváltoztatni.
2010. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 sasna ***** válasza:
54%
ehh, azt elfelejtettem hozzátenni, óriási bunkó vagy, akit, ha nekem mondanád ezt, úgy pofán rúgnálak, h csak úgy füstölne..
2010. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
52%
fogyáá' LE.
2010. dec. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
80%

Rá kell vezetni.

Sportolással, társástánccal, ilyenekkel.

Ha őszinte a kapcsolat akkor elmondhatod neki.

2010. dec. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 sasna ***** válasza:
57%
ilyet egyszerűen nem kérhetsz tőle.. ha szereted, akkor szereted pár kg fölösleggel is.. nem?
2010. dec. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
85%
Elújságolod, hogy tudsz egy nagyon jó salátabárat és rájöttél, hogy tuljdonképpen rohadtul imádsz futni, nem csatlakozna-e hozzád...
2010. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, miért kell bántani a kérdezőt, hiszen ő csak azt a barátnőjét szeretné visszakapni, amilyen volt. Amúgy 8 kg rettentő sok egy alacsony lánynál! Őt nem zavarja a súlyfelesleg?
2010. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
63%

Sasna

Hogy ne kérhetnének tőle?

Ha van benne valamennyi Önbecsülés akkor nagyon jól tudja magáról, hogy kicsit elrepült tömegileg.

Viszont az egy remek húzás, ha a pasi ott van melletted lemegy veled a sok kigyúrt idióta közé a kondiba, vagy eljár veled futni, táncolni. Igen ehhez barátom neked is be kell áldoznod magadat!


Tudod mit nem tehetne meg?

Hogy nem szól neki. Mert azt hívják hazugságnak, ha már ennyire az elvekről van szó.

2010. dec. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
40%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:38


A barátnőjét nem kell visszakapnia, mert el sem vesztette soha. 8 kg-tól bizony a barátnője még ugyanaz az ember marad. Amúgy én pl. 10-20 kg felesleget is nehezen veszek észre az embereken.

2010. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!