Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne várnom rá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne várnom rá? Szimpatikusak vagyunk egymásnak, viszont nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok.Megismerkedtem egy sráccal, futólag, teljesen véletlenül egy bevásárlóközpontban, még múlt hét végén. Beszélgettünk egy 20 percet, és elkérte a számomat.Mivel szimpatikus volt, megadtam neki.Megbeszéltünk egy találkozót keddre,úgy volt elmegyek hozzá vonattal.Írt egy sms-t hogy közbe jött valami, és mégse menjek, de ne haragudjak, és hogy este hív. Mivel én este írtam neki vissza az sms-re, utána felhívott, de nem tudom, hogy magától hívott-e volna.Mondta hogy ne haragudjak hogy nem jött össze, és hogy két ünnep után pótoljuk. Megérné várni rá? Nem tudom, addigra lehet hatszor elfelejt vagy valami. Mit csináljak?
2010. dec. 23. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
fúúúú hát mér ne érné?
2010. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert messze van a jövőre...és addigra simán elfelejthet, főleg ha addig nem is tudunk beszélni.
2010. dec. 23. 20:59
 3/4 Cleptomaniac ***** válasza:

Hova rohansz? Talán két hét és láthatod. Vagy esetleg van más srác is a képben?

Különben is, írhatsz Neki karácsonyi üdvözlő sms-t, ami után talán megint lesz beszélgetés, vagy elkérhetnéd az email-címét, és akkor azon keresztül tarthatnátok a kapcsolatot.

2010. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fent van msn-en nálam már, de sosincs fent, ritkán maximum.
2010. dec. 24. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!