Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon össze vagyok zavarodva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon össze vagyok zavarodva mert, a pasim szakitott velem karácsonykor. És a barátom akar maradni ezekután is mindig keres msnen hogy hogy vagyok, de ami a legfurább az az hogy velem aakar szilveszterezni. Mért van ez?

Figyelt kérdés

ja de ez táv kapcsolat volt

valamitől megijedt


2009. dec. 28. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:

meg kellene beszélni...


lehet, azt hiszi, működik ez a "maradjunk barátok" duma

2009. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ami 100%, hogy fiú és lány között nincs olyan h "barátság"!!! Mondjon bárki bármit-az egyik mindig többet akar, még ha nem is vallja be(telán a barátság érdekében)!! Ugyhogy ha ez a fiú igy viszonyul a dologhoz, akk vagy nagyon buta, vagy ujra akar töled vmit!!:))
2009. dec. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolóval nem értek egyet, mert igenis van fiú és lány barátság...de mind1.... szerintem meggondolta magát:) vagy tényleg csak barátkozni akar de akkor nagon hülyexd
2009. dec. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fiú-lány barátság nincs. Eddig az összes lány "barátomat" elvesztettem egy szinten. Mindegyikkel lefeküdtünk.
2009. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utálom ezt a maradjunk barátok szöveget. Ha fontosak vagytok egymásnak, idővel úgyis kialakul újra a barátság, de nem egyből szakítás után.
2009. dec. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fiu lány barátság, teszem fel k*rva jó csaj, barátok vagytok, nem mond neked nem fordul meg a fejedben, hogy milyen jó lenne vele... na ez már több a barátságnál.
2009. dec. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

együtt szilveszter= dugni akarok veled

Szerintem ne beszélj vele egy darabig, főleg ha ő szakított veled. Legyen benned ennyi büszkeség. Mondd meg neki, hogy kell neked 1-2 hónap nyugi, csak hogy rendeződjön a lelkivilágod. Addigra ő is talál másik csajt, legalábbis ismerkedik és nem veled akar lenni. Utána már jobb lesz beszélgetni.

2009. dec. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
De micsinájjak? mondta hogy örülne ha bepasiznék,hogy tudjam elfelejteni, de érdekli mit gondolok róla meg érdeklődik a szilveszter ről is hogy akkor megyek hozzá meg az ott alvásról is szó volt
2009. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!