Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hívják fiú és lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívják fiú és lány között azt a kapcsolatot, amikor a lány, vagyis én szerelmes vagyok belé. ő meg, hát ő meg nem tudom hogy mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
én 16.ő 19.úgy kezdődött, hogy volt egy közös ismerősünk és ő megadott nekem egy msn címet, hogy ezt a valakit vagyem fel.én meg felvettem.tehát akkor ezek szerint megakart ismerni,ugye?aztán máris elsőre úgy köszönt rám, hogy szia baba.és kérdezgetett mindenfélét, olyan dolgokat amik szükségesek hogy az ember ismerhessen valakit.szóval a koromat, hogy milyen zenét szeretek.aztán azzal a közös ismerőssel eljöttek hozzám, ahol lakok, a falumba. és ott is próbáltak vagy 4 órán át beszélteteni.nagyon élveztem.aztán újból felhívtak hogy mennek át egy úgynevezett partyházba, vagyis valami oylasmi volt.alig beszélt velem csak köszönt és megkérdezte hogy szűz vagyok-e még és amikor mondtam hogy igen mosolygott és azt mondta hogy helyes.ez biztosan célzás hogy ő elvenné.de arra a buli szerűségre hozott magával egy másik csajt és oda súgja nekem hogy az a csaj egy k*rva meg r*banc.de azért lefeküdt vele.a szemem előtt enyelgett vele.ez még tavaly volt aztán nyáron meg noszogastott hogy kapcsoljam be a webcamot.és sokszor nemet mondtam neki.mert ő "játszani" akart.úgy.én meg féltem az ilyen dolgoktól mert eddig még nem kértek tőlem iylet és sokszor nemet mondtam neki.aztán egyszer amikor besokalt közölte ha most egy percen belül nem kapcsolom be akkor elfelejtük egymást.úgyhogy bekapcsoltam. aztán még egy alkalommal bekapcsoltam.és nyár végén felhívott, hogy találkozzunk.beszélgettünk fély vagy egy órát aztán folytattuk ottt ahol kamon abbahegytuk.nem feküdtem le vele.akkor csókolóztam előszőr.és jobban nem tudom elmondani, csináltuk egymásnak.aztán ez mostani év elején m,ég szeptemvberben megismétlődött mégegyszer csak akkor tovább mentünk.szájjal csináltuk egymásnak.és ezt is élveztem.minden tapintását próbáltam kiélvezni.mind a két "találka" a kocsijábann volt és a 2.nál nem is beszélgettünk ahogy végeztünk a dologgal haza is vitt.aztán felhívott kb 2 vagy 3 hónapja hogy meghint találkozzunk.akkor meg mrá ágyban voltunk(a partyházban)és nem haladtunk tovább ami a nemi dolgokat illeti.utána rá kb 1 hónapra elhív magához mert nem voltak otthon a szülei.és akkor ugyanezeket a zuhanyzójában csináltuk.természetesen ezt is élveztem mert nagyon szeretem.előtte kb 20 percet ha beszélgettünk utána meg semmit csak amíg haza vitt. azóta meg 2x is volt olyan hogy bekapcsoltam neki a kamot, de ő nem tudta az övét mert tönkre ment neki.szóval 2x is segítettem neki, olyan téren, hogy elmehessen. egy hónapon belül 2x is rámélvezett viszont felhívni, nem hívott.dühös vagyok rá.egyszerre utálom és szeretem.ilyen van?hiányzik.létezik olyam hogy egy fiú azért akar egy lányt, hogy amikor már nagyon unatkozik és nincs jobb nő a láthatáron akkor felhívja. Hogy szexeljenek. mit akar tőlem? a pszichológusom azt mondta hogy mondjak nekiElég sokáig elmentünk. Ami a nemi kapcsolatot illeti. Viszont hónaponta ha egyszer felhív vagy még annyiszor sem. Nem is érdeklődik utánam. és van hogy észre sem vesz, nem is köszön, ott állokmellette de nem érdeklem. Nemet. De az negyon nehéz lenne. és nem akarok. De viszont csak szenvedek tőle.
2010. dec. 26. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Bizonytalanságnak.

(Természetesen csak az eredeti kérdést olvastam el.)

2010. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kihasználásnak, libidónak.
2010. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

".létezik olyam hogy egy fiú azért akar egy lányt, hogy amikor már nagyon unatkozik és nincs jobb nő a láthatáron akkor felhívja. Hogy szexeljenek. "


IGEN!

te csak egy vagy neki. ha nincs ló jó a szamár is. kihasznál kb.

2010. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Másnak fizetnek az ilyesmiért...
2010. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

de megakart ismerni!!!!!!!!

és fel is hívott megához!!!

ilyet azok nem csinálnak akiknek csak a szexért kell vaki...vagy mégis???

máskor meg olyan aranyos.amikor összefutunk a suliban. mert egy suliban járunk.és amikor a füzetével megcsapja a fejem.(direkt, de csak viccből). és rám nevet....akkor az mi???

2010. dec. 26. 18:20
 6/15 anonim ***** válasza:

hogy az mi?

NYALIZÁS. hogy te mindig ott legyél neki lyuknak.

2010. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

és amikor megkérdeztem tőle , hogy ha ezt és ezt megcsinálom neki (kamon játszunk, meg szájjal csinálom neki, stb.) attól én ugyanolyan K*rva vagy r*banc leszek-e mint a hosszú litániámben emlegetett lány.és azt mondta hogy nem. mert aza lány tényleg az. mert mindenkivel lefekszik. én viszont még nem próbáltam semmit és kiszeretnék próbálni dolgokat.

meg msn-en jópárszor utalást tett arra, hogy szeretne tőlem egy éjszakát.és erre én meg azt válaszoltam, hogy nem vagyok oylan mint az a csaj.ő meg erre: "nem is vagyolavn, mert ő buta.te meg nem. és ez különbözetet meg titeket egymástól"

szóval, akkor elvileg különbnek tart nála??? szóval akkor nem csak egy lyuknak tart amit néhanéha betömne.

meg már 4x találkoztunk (úgy). de egyszer sem feküdt le velem ( és még szűz vagyok). akkor azzal a r*bancnak nevezett csajjal miért feküdt le??? akkor az mégis különb nálam, hogy még közelebb akart hozzá kerülni???

vagy akkor tényleg figyelmes, és megvárja hogy nekem mikor jóó??

2010. dec. 26. 18:41
 8/15 anonim ***** válasza:

Naiv lányka vagy :) de nembaj, ebből sok mindent tanulsz majd. Mindenesetre egyáltalán ne vedd komolyan a fiút és semmikép se ad magad oda ha TE nem akarod, bár ahogy olvastam soraidat :)

Egyet mondok még, tőle olyan szeretetet nem fogsz kapni amire egy nő vágyik másik nemtől!

2010. dec. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ja, meg hogyha kiírom valahova, hogy az egészdégem K.o. 16 évesen és 159 cm magasan 40 ki8ló vagyok. és hogy az orvos szerint kórósan sovány és ez miatt orvoshoz kéne járnom. akkor a suliban rákérdezett.és mondta hogy vigyázzak magamra. és akkor az mi???
2010. dec. 26. 18:46
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem csaptak már be több fáradsággal is, mint egy-egy udvarias megjegyzés elejtése.
2010. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!