Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól fog párra vágyni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól fog párra vágyni egy 23 éves lány, aki nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés

23 évesen egyetlen gimis "barátja" volt 1-2 hónapig, úgy 16 éves korában, azóta senki. Nem is akar senkit magának, ki is mondja, nem akar kapcsolatot. Mert akkor a "másik hülyeségeit el kellene viselni". Nemi életet szintén nem él, futó kalandjai sincsenek. Eljárni nem szeret, vagy ha igen, akkor a családjával, és a kis unokatestvérével vannak közös programjai. Alapból a férfiakról sincs túl jó véleménye.


Viszont a gyerekeket szereti. Kiváncsi vagyok, egy ilyen beállítódású ember mikor kezdi úgy gondolni, hogy családot azért szeretne ő is, és társat.


2011. ápr. 10. 08:46
 1/7 ***verus*** ***** válasza:
Lehetséges hogy nem is igazán vonzódsz a férfiak iránt hanem inkább a saját nemedhz vozódsz csak még magadnak se mered bevallani.
2011. ápr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem rólam van szó:). Közeli ismerősöm ez a lány, lakótársak voltunk egy ideig.
2011. ápr. 10. 08:52
 3/7 Kései Sirató ***** válasza:
Lehet, hogy jobban érezné magát az apácák között.
2011. ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem azért volt furcsa, mert nagyon jóban voltunk, míg együtt laktunk, sok mindenről beszélgettünk, de eleve az egész párkapcsolat kb. tabu téma volt nála.


Mikor volt barátom, akkor ha szóba hoztam valamit vele kapcsolatban, 1-2 szó után lehetett érezni, hogy nem vevő az egészre.

2011. ápr. 10. 09:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg annira nem értem, hogyan lehet így élni jó sok éven keresztül... én sem vagyok társfüggő, de ha eltellik fél év egy szakítás után, akkor már elkezd hiányozni, hogy megoszthassam az élményeimet egy társsal, vagy egyáltalán hozzáérhessek valakihez (nem feltétlen a szex, hanem egyáltalán az is, hogy rendszeresen átöleljek valakit.)
2011. ápr. 10. 09:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te ilyen vagy, ő másmilyen. Nem mindenkinek van szüksége társra, hidd el, ettől ő nem lesz kevesebb, mint bárki más. Úgy látom, hogy elég ritka, de pl. én is ilyen vagyok. Soha nem voltam nővel, és persze a fizikai része hiányzik, de a konfliktusok, problémák, hülyeségek, ölelések, turbékolások nem. Vannak magányos típusú emberek, akiknek nincs szükségük társaságra, legalábbis nem minden pillanatban.
2011. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán akkor amikor jön végre egy olyan férfi / nő aki megfogja őt. akibe fülig beleesik majd. És az majd kinyitja a világ felé. De minél később jön a kapcsolat, annál zárkózottabb lesz a lány.
2011. ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!