Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van egy fiú (19)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy fiú (19) és nagyon szeretem de nagyon messze lakik tőlem (ország két külön felében lakunk)! Ő is szeret engem.18/L

Figyelt kérdés

16 éves volt amikor megismertem egy netes játék közben.

Elkezdtünk beszélgetni... msn... és a többi 1x találkoztunk is, de sajnos ennyi.

Én nagyon szeretnék vele sokkal több időt együtt tölteni de sajnos nem megoldható...

Mind ketten suliba járunk.

Mondjatok vmi kivitelezhető választ (csak normális és ésszerű választ kérek)...


2010. dec. 26. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
telefonszex. vesztek olyan kártyát hogy egész nap ingyen teloztok
2010. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
xD
2010. dec. 26. 23:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tartsatok ki, MSN, telefon. Az iskolai szünetekben próbáljatok több napot együtt tölteni. Diákként 50% kedvezményt kaptok a vonatjegy árából, így nem annyira húzós. Egy hét nálatok, egy hét náluk...valahogy így kéne. Ha leérettségiztetek, akkor érdemes ugyanabban a városban megcélozni a főiskolát/egyetemet. Érdemes megpróbálni egy közös albérletet. Ha érettségi után dolgozni akartok inkább, akkor még könnyebb a közös albérlet.
2010. dec. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jaj, köszi :)

[Megy a zöld kezecske ;)]

2010. dec. 26. 23:46
 5/9 anonim ***** válasza:
2. elmondott asszem mindent :) De szerintem nem éri meg se neked, se neki.. távkapcsolat nem igazi kapcsolat..
2010. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rendesfiú/19 ***** válasza:

De később lehet rendes kapcsolat belőle:)

Sajnos nem mindenki talál magának párt a környéken.

2010. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:)
2010. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mindennap emberek közt vagyok, de nem találtam olyant mint ő.

Jó még nem késő, h megtaláljam, hisz még csak 18 vagyok, de nagyon szeretem...

2010. dec. 29. 21:40
 9/9 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Megértelek, nem is kell elhagynod:) Fiatal vagy még, később együtt tudok majd lenni:) Csak ne add fel.
2010. dec. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!