Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon engem miért zavar hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon engem miért zavar hogy a barátom már nem "szűz"?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, még nincs szex sem, de elgondolkoztam és zavar hogy az előző barátnőivel már biztos lefeküdt :S de vajon miért zavar? :S
2010. dec. 26. 23:45
1 2
 1/16 sasna ***** válasza:
50%
engem is zavarna.. h már másban is járt a farka, amivel majd bennem is fog.. meg ki tudja még hany nőben.. :S
2010. dec. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Gondoljatok bele fordítva. Mi lenne ha a párotokat zavarná hogy nem vagytok szüzek ő meg igen? És ő is azt mondaná hogy nem tudja kinek a farka járt bennetek?
2010. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ez igaz :)
2010. dec. 26. 23:50
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozz eképpen:


Tegyük fel, hogy lefekszel a barátoddal, és telik-múlik az idő, végül a sors úgy hozza, hogy szakításra kerül a sor. Kiderül, hogy nem egymásnak valók vagytok.


Nemsokára lesz egy új barátod. Minden tökéletes, jól megvagytok. De őt zavarja, hogy benned már járt egy fiú.

Pedig te nem tehetsz róla, hogy éppen nem az a fiú volt az igazi... Hogy éreznéd magad?

2010. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 sasna ***** válasza:
0%
ok, de bennem csak 1 farok járt, a barátomé, akivel 3 évig jártunk, és aki előttem nem volt senkivel.. tehát betegségről szó sem lehet..
2010. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hopp úgylátom megelőztek ezzel a válasszal :)
2010. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Idővel ez a probléma megszűnik... :) Valamiért...
2010. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Мirkó ***** válasza:
100%
jóvan sasna elhisszük h te vagy a Miss Tökély de hidd el a te kapcsolatodnak is vége lehet egyszer...
2010. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 sasna ***** válasza:
mondjuk, én 1 esetben " bocsájtanám " ezt meg.. ha a pasi előttem nem k.rvázott..
2010. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 sasna ***** válasza:
nem vagyok miss tökély, közel sem.. és vége lett a kapcsolatomnak :) örüjjé
2010. dec. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!