Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan lánnyal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal, aki nem jön be külsőleg, de nincs más lehetőség?

Figyelt kérdés
A nincs más lehetőséget úgy értem,hogy nincs jobb nála. Természetesen nem szívatás céljából lennék a csajjal.
2010. dec. 27. 17:36
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Természetesen, nem bűn, amíg őszinte vagy.
2010. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Nem tisztességes. Valóban,nem az. De vagy ez,vagy a reménytelen vágyakozás.
2010. dec. 27. 17:51
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Több ezer ember él a földön, aki nem akar egyedül lenni, mégsem áll össze az első emberrel, akinek bejön, csak azért, mert nincs más. És ha közbe jön valaki más, aki jobb, akkor simán otthagyod egyik napról a másikra? Nem gondolod, hogy ez rohadtul önző és köcsög dolog? És ha ő szerelmes lenne beléd, te meg csak azért vagy vele, mert nincs jobb? Gondolkozzál már, neked hogy esne fordított esetben és utána döntsél.
2010. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Nekem sem esne jól. Akkor ez kilőve. Marad az egyedüllét. Pazar,nem mondom.
2010. dec. 27. 17:52
 25/35 Doriiisss ***** válasza:
100%
Itt nem csak a te érzéseidre kell gondolni..biztos h hiányzik egy olyan vki akivel egy hullámhosszon vagytok..de akk sem lesz ez olyan szintű boldogság mintha vki olyannal lennél aki külsőleg is tetszik. Am meg a csaj sem olyan hülye, sztem h nem venné észre h nem tetszik neked..
2010. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Nem tisztességes. Valóban,nem az. De vagy ez,vagy a reménytelen vágyakozás."


Jól van. A véleményünket tudod. Cselekedj belátásod szerint.

2010. dec. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Mondjuk,szerintem benne lenne a dologban,mivel nem egy királylány. De inkább hagyom.
2010. dec. 27. 17:54
 28/35 anonim ***** válasza:
szexelnék vele.
2010. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, mert nekem nem a külső a fontos. De ha téged semmi nem vonz benne, akkor inkább hagyd!
2010. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy nincs más lehetőség? Tüzes vassal kergetnek vagy mi?

Amúgy nem, nem járnék, mert magamat is megaláznám vele de elsősorban őt...egy szánalmas lúzernek érezném magam...Meg eleve akkor az őszinteség kilőve a kapcsolatból...Gondolkodj el arról, hogy miért, csak annyit segítek hogy bókok és kedvesség.

2010. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!