Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan lánnyal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal, aki nem jön be külsőleg, de nincs más lehetőség?

Figyelt kérdés
A nincs más lehetőséget úgy értem,hogy nincs jobb nála. Természetesen nem szívatás céljából lennék a csajjal.
2010. dec. 27. 17:36
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem hiszem el, hogy a mai lehetőségek közepette nem vagy képes ismerkedni...


Ott a chat, milliónyi játékos oldal, ahol tobzódnak a társkereső lányok. Femész, beszélgetsz, ismerkedsz, aztán, ki tudja, talán valahol ott vár rád életed szerelme.


Az én barátnőm is az első igazi volt, és már három éve együtt vagyunk. Neten ismerkedtünk meg, egy játékos oldalon. És két éve együtt lakunk már.


A lehetőség előtted is nyitott :) De azzal, hogy úgysem lesz senkim, be is váltod a reményeidet: ha ebben hiszel csak, akkor úgy is maradsz...

2010. dec. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő vagy.
2010. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Chatelni ritkán szoktam,meg ott nem lehet ismerkedni. Élőben nem megy. Azaz nem kell erőltetni,ami nem megy.
2010. dec. 28. 11:59
 34/35 A kérdező kommentje:
nem vagyok kapcsolatfüggő,csak megviselt ez egyedüllét. Ennyi.Az esélye,hogy neten találok valakit,nagyon minimális,gyakorlatilag nulla.
2010. dec. 28. 13:02
 35/35 anonim ***** válasza:

Valld be, kanos van! =) A jobb kezed meg már fárad =). Nincs is ezzel baj, én is hasonlóan vagyok, kicsit én is magamra ismertem. Nekem sincs barátnőm 3 éve. Összejöhettem volna egy lánnyal, de nem volt az esetem, én nagyon tetszettem neki, de most használjam ki? Mi van ha közben megismerek egy olyan lányt, aki tetszik nekem is, nem csak én neki. Kapcsolatban vagyok, nem kezdeményezhetek úgy, ahogy akarok, előbb szakítanom kell, nem egyszerű!


Szépen elmondtam a lánynak, hogy nem jön be nekem. Persze cukorpapírba csomagoltam, igyekeztem nem megbántani. De mondtam neki, hogy tisztelem annyira, hogy nem használom ki, nem hazudok neki, ki tudja meddig. Mondtam neki, hogy nem benne van a hiba, hanem bennem, mert nem érzem úgy, hogy meg kellene próbálni ezt a kapcsolatot. Megértette, persze picit elpityeredett, de örült is, hogy nem használtam ki.


Azóta megismertem egy olyan lányt, aki nekem nagyon-nagyon bejön, külsőleg, belsőleg, nagyon jó barátok lettünk, (igaz ez a barátság addig tartott amíg nekem nem kezdett el tetszeni úgy, mint nő), úgy érzem, bele is szerettem, de neki van barátja =P. A barátját is ismerem, jó haverok vagyunk. Kettőjüknek meg a világért sem akarok rosszat, így ne szólj szám, nem fáj fejem =). Szóval csúnya ezt mondani, de várok, hátha valami történik kettőjük között, és akkor... de szétrobbantani őket nem akarom, sőt, ha problémájuk van, általában én vagyok a békítő ember =). Ezért is félek előre, hogy ha egyszer majd lehetőségem lesz rá, hogy elmondjam a lánynak az érzéseimet, úgy, hogy neki már nincs barátja, akkor mi fog történni... kapok egy szép kis kosarat =), vagy lesz egy barátnőm, viszont elveszítem az egyik haveromat és gazdagabb lehetek majd két pofonnal is akár =P. De azért nyitva tartom a szemem, hátha találkozok egy olyan lánnyal, aki bejön nekem, én is neki... és épp szingli =).


Komolyan, inkább menj el k*rvázni, de ne törd össze egy lány szívét! Ahogy olvasom, rendes tag lehetsz, mert dilemmázol, tudod, hogy gonosz dolog. Kitartás!

2011. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!