Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed, mint külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed, mint külső szemlélő?

Figyelt kérdés

1,5 évig jártam egy fiúval, a kapcsolat komoly volt, de nagyon sok csalódásban volt részem. A fiú többször hazudott nekem, nem is kezelte jól a problémákat, a végén pedig már nem is voltam szerelmes. Szakítottam. Utána hónapokig keresett, beleőrült, hogy vége lett. Azt mondta, ő szeret, feleségül akar venni, hiányzom, és hogy most már tudja, min kell változtatnia, csak adjak még egy esélyt. Hát én nem adtam. Nem voltam szerelmes. 18 vagyok, ő volt az első barátom:) Ő 21 éves.

Nekem ő nem hiányzott, a döntésemet pedig nem bántam meg.

Neki lett egy barátnője, én viszont egyedül maradtam. Sokat gondolkozom, vajon tényleg szereti-e, vagy pedig csak a felejtés miatt van. Igazából különböző érzések kavarognak bennem. Furcsa, hogy amíg nem volt neki sem barátnője, addig nem is jutott eszembe, most meg igen. Rossz egyedül lenni, és valahol az is rossz, hogy ő viszont nincs egyedül. Miért ilyen vacak érzés ez, ha már egyszer nem is szeretem??


2010. dec. 27. 19:47
 1/4 Cleptomaniac ***** válasza:
100%
Leírtad a kérdésedben a választ: " Rossz egyedül lenni, és valahol az is rossz, hogy ő viszont nincs egyedül." Nem azt mondom, hogy írígység, egyszerűen csak vágyakozás a szeretet, a törődés, a társ után, és fájhat, ha azt látod, hogy más (talán) megtalálta a boldogságát, míg Te egyedül senyvedsz.
2010. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hiába volt a vége fele rossz a kapcsolatotok, és hiába bántott meg sokszor, azért másfél év, az már nem olyan kevés idő ebben a korban. Hozzászoktál, hogy ő van neked, egymáshoz tartoztok. Valószínű azért esik rosszul, mert a megszokás még benned van, és fura más nővel látni, fura, hogy máshoz tartozik.

Azt pedig nem tudhatjuk, hogy tényleg szereti-e a lányt, vagy csak eltereli rólad a figyelmét vele, azaz kihasználja. Ezt csak ő tudhatja egyedül.

21/L

2010. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizonyos szinten azért kötődsz hozzá, de majd el fog ez múlni. Amint te is találsz egy rendes srácot, aki szintén ragaszkodik hozzád, de ennek ellenére szabadnak érzed mellette magad, majd elfelejted. Velem is volt így, hidd el majd kihevered. Sok sikert (23f)
2010. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és ismerem milyen...számára ez elégtétel, hogy én vagyok egyedül, ő meg nem...mintha ezzel ő "győzött" volna...ami nagy hülyeség, de ő ilyen...
2010. dec. 27. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!