Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindig a társaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindig a társaság központja, de én inkább külső szemlélő vagyok. Működhet?

Figyelt kérdés
mind2-et frusztrél, h én kevesebbet beszélek, de nagyon nehéz úgy viselkednem, ami nem is én vagyok. szeretem a társaságot, de nekem fontos h az milyen, mert ha úgy kell társalognom, h tisztán látom azt, h bár meghallgatnak, de igazából senkit nem érdekel a mondanivalóm, akkor nincs is kedvem trécselgetni. imádom a barátomat, de úgy érzem, ez meg fogja ölni a kapcsolatunkat...
2011. jún. 4. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Probalj meg nyitottabb lenni.AZ meg hulyeseg h nem akar veled senki beszelgetni.ilyen nincs.

De szerintem ez nem lehet oka egy kapcsolat befejezesenek.

ket eros karakter, mar inkabb!

2011. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaja az hülyeség hogy nem akar senki se rád figyelni. Tuti fognak már csak azért is mert te mondjuk azelőtt nem.
2011. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem működhet!

Nem azért, mert különbözőek vagytok, hanem mert mindkettőtöket frusztrál.

2011. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A felállás nálunk is hasonló volt. Még mindig eléggé a háttérben maradok, ha nagyobb társaságban vagyunk, mert egyszerűen nem vagyok elég hangos, és elég feltűnő személyiség ahhoz, hogy a társaság középpontja legyek. Régebben ez még jobban előjött, de sokat fejlődtem. A barátom meg mindenkivel megtalálja a közös hangot.

Régebben még nagyobb volt ez a szakadék kettőnk között, de idővel rájöttem arra, hogy bátran kell beszélgetést kezdeményezni. És ebben ő is segített, konkrétan neki köszönhetem azt, hogy most valamilyen szinten tudok társasági életet élni.

Ehhez nem kell másnak lenned, mint ami vagy, csak néha szólj hozzá a beszélgetéshez. Vagy ha nagyon nem megy, akkor kérd meg a barátodat, hogy próbáljon meg téged is bevonni a témába.

Ha te hajlandó és képes vagy azért változni egy kicsit, hogy ez a kapcsolat fentmaradjon, akkor működhet. Mindent meg lehet oldani, csak közösen kell megtalálni a helyes megoldást.

Remélem sikerülni fog :)

2011. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, hosszútávon nem, sztem.
2011. jún. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél lépéseket ez ügyben. Valóban próbálj meg miatta nyitottabb lenni. Észreveszi, és már azt is értékelni fogja. Persze az már gond ha mindketten görcsöltök ilyesmin, ezen lépjetek túl.
2011. jún. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarok cseverészni akkor nem fogok. Akinek ez nem tetszik...
2011. jún. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!