Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h facebookon nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h facebookon nem tudunk beszélgetni?

Figyelt kérdés
minden kis apróságon összeveszünk... de élőben ha találkozunk minden jó, tudunk beszélgetni... és akár mien megértő akarok lenni vele fb -n ak is összeveszik velem... :( előre is kösz
2010. dec. 28. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

1. Azért mert nem tudtok magyarul, ezért a kommunikáció is nehéz.

2. Töröld magad az ilyen szánalmas oldalakról.

2010. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert könnyebben megnyilik?
2010. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát ha találkozunk ak akármiről eltudunk beszélgetni, de ha fb-n beszélünk ak mindig olyan mint ha nem lenne semmi közünk 1máshoz...
2010. dec. 28. 11:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez volt a kérdésed isXD

neten bármit írhat az ember a valóságban teljesen más, ezt értsd meg. Hogy miért vesztek össze azt te tudhatod. De ha veszekedtek akkor bajban vagy, mert ha még olyan akkor keres magának valakit;) közbe még veled találkozgat és gondolkozik melyik fiú legyen. Na de ti tudjátok hol álltok:)

2010. dec. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom: lehet, hogy mással/másokkal is beszélget.

Nemrég ismerkedtem egy sráccal, aki csak Facebook-on volt hajlandó beszélni, mivel mobilnete van és az MSN, Skype és Gmail chat zabálja az adatforgalmat. Oké, ez rendben van. Viszont mint kiderül több lánnyal is beszélt párhuzamosan, sőt, amikor velem erotikus dolgokról beszélt, közben a másik lánynak szívet küldött...

De ez csak az én esetem, nem feltétlenül ez van nálatok is.

2010. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

11:25-ös vagyok


Még valami: az msn meg chat jó táőtalaja az összeveszéseknek, mert az írott szöveg önmagában teljesen félrevezeteő. Nem látod a másik arcát és gesztusait, és 1-1 mondat másképp hat írásban és másképp személyesen.

2010. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

11:25

Pontosan így jártam én is:S csak én fiú vagyok. Nem akartam vele erotikus dolgokról beszélni vele, ő hozta fel és beszélt róla mindig, aztán másik fiúval is ezt csinálhata:S Fájdalmat okozni tudnak és mintha semmi se történt volna, se bocsánat semmi se, összevesznek, hibáztatnak, ők háborodnak fel:S

2010. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát ha találkozunk ak akármiről eltudunk beszélgetni, de ha fb-n beszélünk ak mindig olyan mint ha nem lenne semmi közünk 1máshoz.. --ezt visszavonom. mert 1 ideig tudunk normálisan beszélgetni. am kösz a válaszokat
2010. dec. 28. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!