Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjatok légyszi tanácsot!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok légyszi tanácsot!? Szóval 7 éve vagyunk együtt a párommal, ő 33 és 27 vagyok.2 hónapja egyszercsak közölte, hogy már nem szerelmes belém. Szeret meg minden, de szakítsunk.

Figyelt kérdés
Na én kikönyörögtem, hogy próbáljuk meg. Aztán 2-3 hét múlva észrevettem, hogy furcsa, máshogy beszél, olyanokat mondd, amiket tudom, hogy magától nem mondana. Elkezdtem nyomozni, kiderült, hogy beszélget rendszeresen egy kolleganőjével, meg e-mailezgetnek. Sajna a maileket nem tudtam megnézni, de azt tudom, hogy csináltak e-mail címet külön erre. Szóval ez így ment és 2 hete beszélt vele egy nagyon jó barátunk, utána eltűnt 1 órára és nem vette fel a telefont, hozzáteszem a csaj se. Azóta teljesen más, normális lett, előtte már kezdett bunkó lenne, újra foglalkozik velem. Nem viszi túlzásban, de olyan, mint régen. Szerintetek? Valami elkezdődött kettejük között, de belátta, hogy hülyeség?
2011. márc. 23. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, masodik esely meg minden de irigyellek, en sohase lennek kepes egy ilyen helyzetet hozzad hasonloan kezelni. Eloszor is mikor szakitani akart nem konyorogttem volna vissza magam, masodszor mikor igy viszonyult volna egy masik nohoz nem turnem neki.
2011. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínű igen, összejött a lánnyal, de az dobta, és így bűntudata van, hogy elhanyagolt, átvert téged. De ilyen korban aki már nem kéri meg a kezed ennyi idő után, azzal nem érdemes folytatni a viszonyt, mert tényleg nem szerelmes.
2011. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de minden kapcsolatban eljön ez egyszer. és ha ez kellett neki ahhoz, hogy rájöjjön mit is jelentek neki? én azt vallom, hogy harcolni kell a szerelemért. Az meg nagy baromság, hogy ha szeretek valakit, hagyom, hogy elmenjen. Akkor minden 4-5 év után kezdhetne mindenki új kapcsolatot, ha hagyná
2011. márc. 23. 15:12
 4/6 A kérdező kommentje:
volt már eljegyzés is, tavaly decemberben még azt terveztük mikor legyen a baba, azért mondom, hogy hirtelen jött.
2011. márc. 23. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyet már láttam. Egy barátom kavart egy csajjal, a barátnője mellett. Néhány alkalom után rájött, hogy ezt nem akarja, dobta az új csajt. Ha jól tudom, titokban marad a dolog, és nagyon örül a srác, hogy nem lett következménye. Az óta is együtt vannak. 5 éve történt a dolog.

Nem lehet tudni mi történt, de legyél résen...

2011. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy nem hagyod, hogy menjen. Én is ilyen felfogással voltam, mint te.

Párom 4 év után közölte, hogy szakítani akar. Ugyanígy visszakönyörögtem magam hozzá. Kiderült, hogy megcsalt volna egy csajjal, csak a csaj nem ment bele a dologba. Aztán közös megegyezéssel szakítottunk, én találtam egy másik barátot. Majd párom rájött, hogy mit vesztett, harcolt értem, és újra együtt vagyunk. Amíg nem voltunk, hagytam, hadd szenvedjen, ha engem akar, akkor harcoljon.

2011. márc. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!