Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadtassam el velük?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadtassam el velük?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, a barátom 18. Csak pár hete járunk, elég jól megvagyunk:)

csak hát a szüleim... nekik soha nem beszéltem a szerelemről, sőt nem is tudtak az előző barátaimról. úgyh nem tudnak semmit, azt se, hogy egyáltalán van/volt barátom.aztán most kiderült, h van egy végzős srác, aki tetszik nekem, és én is neki, de egyenlőre csak annyit tudnak, h csak jóban vagyunk, de már ezen is nagyon kiakadtak. főlem anyum, ő nagyon konzervatív, és semmit se enged nekem, amit egy normális 15 éves lány csinálhatna. (nem festetem a körmöm, nem sminkelhetek, nem járhatok bulizni, nem lehetnek fiúbarátaim stb... és ugye szerelmes se lehetek.:/)

nincs túl jó kapcsolatunk, de azért mégsem szeretnék folyamatosan hazudozni. viszont ha elmondanám, rögtön azzal jönne, h ő mindjárt elájul, és hogy képzelem én ezt, milyen fiatal vagyok, meg ehhez hasonlók.na meg persze azt is megkapnám még jópárszor, h ő már 18 éves, biztom nem csak beszélgetni akar velem... jó persze, ebben van vmi. de én nem vagyok tucatlotyó, és nem akarom felcsináltatni magam! szóval ezt megmondanám neki is.

na de visszatérve a kérdéshez. hogyan mondjam el otthon?


2010. dec. 28. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fognak elzavarni a háztól. Voltbarátnőm viszont kiderült, hogy k***a, a szüleinek el is mondtam. Biztos kapot is érte, engem nem fogadtak el, aztán egy másik sráccal egésznap lóghat. A szülei is tiltották mindentől és ez lett.
2010. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mutasd meg neki ezt a kérdést, vagy beszélj mással erről, próbáld meg megkérni, hogy beszéljen anyukáddal! ez nem állapot, nem tilthat el a szerelemtől, mikor ilyen korban a legszebb az egész... ha kell, akkor mutasd be otthon a fiút, vagy avasd be abba, hogy hát figyelj, anyuék nem tudják.. el kéne játszani hogymég nem járunk, és ha megkedvelik, hogy feljár hozzátok, mint 'barát', akkor utána könnyebben veszi, ha kiderül a járás. el lehet tussolni, vagy simán megmondani, és azt is hozzátenni, hogy eleged van:(
2010. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!