Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy lánnyal, találkoznánk a szüleivel, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Főlek hogy nem fogok nekik megfelelni... vagy nem úgy jövök ki velük ahogy kéne. Mit kellene csináni?
2010. dec. 28. 15:46
 1/4 komasa ***** válasza:
Semmit! Legyél önmagad és kész! Nem a szüleinek kell megfelelned, hanem a lánynak. A szülőknél meg akkor leszel jó, ha boldog veled a kislányuk.
2010. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ettől ne félj. Beszélj nekik a terveidről, amik nem olyanok, hogy azt tervezem, hétvégén elmegyek a diszkóba, mert szeretek oda járni. Hanem, mivel szeretnél foglalkozni, mit teszel ennek érdekében. Vagy ha még tanulni szeretnél, akkor mondd el nekik miért szeretnél tovább tanulni, mi hasznod van belőle. Mik a jó tulajdonságaid, és mondd, hogy nagyon kitartó vagy és szeretsz dolgozni.

A lényeg, hogy dicsérd meg anyuka főztjét, és csodáld apuka munkáját, kérdezd is meg, hogy miért szereti csinálni, anyukától meg kérd el a receptet!!! És mosolyogj.

A rossz majd jön idővel, akkor már késő lesz úgyis. Nekem bevált, pedig nem volt könnyű helyzet. 24F

2010. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:49


Ez azért nem mindig válik be. Sajnos próbáltam, de ez nem jó módszer. Eleinte vissza kell fogni magad, nem minden szülő visel el mindent. Még akkor sem, ha a lány boldog veled.

2010. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Meglátjuk hogy alakul
2010. dec. 28. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!