Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mitévő legyek?! Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek?! Még mindig szeretem!

Figyelt kérdés
2hete belenéztem az egyik ismerősöm telefonjába tudom csúnya dolog de gyanakodtam és sajnos találtam benne 3 üzenetet ami a férjemnek szólt szerelmes üzenetek voltak a férjemnek elmondtam 3 órán keresztül sírtam és nem akartam élni ő elmondta hogy csak beszélgettek és a csóknál több nem történt köztük,megbocsátottam neki mert van két gyerekünk de fáj nagyon és nem tudom átvészelem-e ezt a helyzetet!a nő fia telefonjában voltak az üzenetek tehát a fia falazott nekik nem tudom mitévő legyek szeretem de nagyon fáj!!!
2010. dec. 28. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
szegényke :'( beszéld meg a Pároddal hogy miért volt erre szükség , miért kereste egy másik nő társaságát. Biztos valamit hiányol... vagy én nemtudom :/
2010. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És? Ha egyszer megcsalt, újra megteheti. Ebben gondolkodj.
2010. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
utolso:es ha megteszi????? kerdezo: nem kell masok telefonjaba turkalni. amugy nem vagy egyedul,csak nem mindig derul ki. nem ertem a noket. tenyleg azt hiszik hogy a parjuk orok huseggel fognak egy eleten at 1 no mellett maradni?? lehetetlen. a ferfiak 99 szazaleka csalja a feleseget. ertsetek mar meg!!!!!!!!! es nem illik mas telefonjaba turkalni. te kerested magadnak a bajt.
2010. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:39


A hímneműek 99 %-a tényleg csalja a feleségét. A férfiak soha. :)

2010. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Ne piszkáld már a telefon miatt:) Legalább megtudta az igazat.

Sajnálom, hogy ezen mész keresztül:( Az a 99% pedig nagyon erős túlzás.

A férjeddel pedig meg kéne beszélned, hogy hogy volt képes erre:( És reménykedj benne ,hogy tényleg "csak" csók volt:S

Nagyon rossz érzés lehet neked:(

2010. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

aki egyszer megteszi az többszöris-ez nem közhely hanem sajnos tapasztalat.

ahol egy csók volt ott volt több is.

ilyenkor van az hogy nem az derült ki amitől féltél hanem amit mindig is tudtál.

ha nem hagyod el azhiszi megteheti ezentul és nem kap érte büntetést.

ha kutya kergeti a macskát macska nem fogja kergetni a kutyát.

hagyd el, hadd fusson, ne még te fuss utána.

annyit tudok, volt egy árva csajom 3 évig, én etettem itattam nálam lakott anyám volt a gyámja, ráköltöttem sok milliót megcsalt havonta és utoljára az unokaöcsémmel-azért utoljára vele mert vele is maradt.

ha kettétöröd magad sem fogsz az agyába nyulni.

a ti lemezetek már lejárt.

innentől már nem lesz a régi és az hogy van gyereketek nem érdekes.

ha együtt maradtok azt a példát látják majd a gyerekek hogy ezt szabad és ők is olyanok lesznek mint az apjuk.

ha azt látják h féltékeny vagy beleég a gyerekbe és ő is az lesz majd mert azt fogja látni mindenkiben hogy megcsalják, mert otthon is azt látta.

ideje szétválnotok.


egy 25 éves pszichológus.

2010. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 joe74 válasza:
Szia szerintem jobb ha beletörődsz abba ,hogy megcsaltak és keresel mást magadnak ez már úgysem lesz a régi köztetek !
2010. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!