Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így normális? Vélemények, tanácsok?

Figyelt kérdés

12. osztályos tanuló és végzős vagyok. Eddig még nem volt párkapcsolatom, de amíg középsuliba járok addig nem is nagyon tervezem. Inkább kondizom, hogy jobban nézzek ki, tanulok, hogy jól sikerüljön az érettségi. laza srác vagyok, kissé pofátlan is ahogy már egy-két ember mondta, de nem az a mindenhétvégénagyonbulizommagamtipus. remélem tudjátok, hogy mire gondolok., na meg szerintem jól nézek ki. ( mennyi önbizalom xd).


Az érettségi után, a nyáron és utána persze már menne az ismerkedés, párkeresés.


Szerintetek ez most normális, jó , mi a véleményetek erről, na meg ezek a típusok bejönnek-e a nőknek.



18/f


2010. dec. 28. 20:47
 1/7 A kérdező kommentje:

Na meg addig olvasgatom a Casanova titkok c. könyvet, ami állítólag egy nagyon jó könyv. aki azt elolvassa az minden nőt meg tud szerezni.


Ez így okés szerintetek ?

2010. dec. 28. 20:48
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja meg még annyit, hogy nem vagyok az a kigyúrt állat. Viszonylag magas vagyok 185 cm de nem az a rambo kinézetű. nem is vékony, pont jó alakú csak egy kis izomhiány van amit a kondizással ellensúlyozok
2010. dec. 28. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:

hát engem megkereshetnél a nyáron:D


20/L

2010. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Viccet félretéve, szerintem ez érett gondolkodás, ritka az olyan fiú a korosztályodban, akit nem a farka vezet:)


előző voltam 20/L

2010. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez jól esett :) hát a farkam néha úgy viselkedik mint a mesékben a kisördög. felugrik a válladra és mondja, hogy gyerünk gyerünk :D :D
2010. dec. 28. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de nemhinném, hogy könyvből kéne csajozni tanulni, úgy csak besablonosodsz, és elveszted azt, amit önmagadból hoznál ki az adott helyzetben. Inkább jöjj rá magadtól mindenre, megéri a tanulás öröme.
2010. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Am, így névtelenül mondhatod, hogy "nem vagyok csúnya, okos vagyok" stb., de ezt egy csajnak nehogy a szemébe mond, mert ott vág téged pofán. És tényleg nem kell mindig csajozni, nem értem én sem, hogy a fiúknak miért mindig a csajozás a legfontosabb-.-

Casanova jó könyv, a film is nagyon jó, imádom Heath Ledgert!


16/L

2011. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!