Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem, hogy maradtam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy maradtam? Jól tettem, hogy elengedtem egy órára? Mit tegyek, ha a lány a továbbiakban sem megy bele abba, hogy ott legyek?

Figyelt kérdés
Együtt élek a barátommal. Mind a ketten tartjuk a kapcsolatot egy-egy volt barátunkkal/barátnőnkkel (régi párkapcsolatok ezek, de a barátság megmaradt). Abban egyeztünk meg, hogy amikor találkozunk az exekkel, akkor a másik fél is jelen van, ezt mind a ketten így láttuk jónak, korrektnek. Tegnap derült ki, hogy a volt barátnője (egyébként egyben gyerekkori barátok is) azt mondta a páromnak, hogy zavarok, nem akarja, hogy ott legyek. Azt mondta a páromnak: "vagy kettentalálkozunk vagy sehogy." Egy állítólagos igaz barát hogy mondhat ilyet? A lány azt hiszi, hogy féltékenységi jelenetet rendeznék amiatt, mert nem engedem egyedül elmenni a párom. Nem erről van szó, csupán egy KÖZÖS megállapodásról, melyet a párom is így látott jónak... Ezt elmondta nekem a párom, én mondtam neki, hogy valamiben megegyeztünk, stb. Hosszú történet ez, ráadásul tegnap az is kiderült, hogy párom még egy dologban ferdített és egy dologban a szemembe is hazudott (nem csalt meg és nem is akart/akar semmit a lánytól, de vele kapcsolatos a dolog). Aztán jött azzal, hogy miért vagyok ilyen... Én, aki maximálisan őszinte voltam vele és tiszteletben tartottam a megbeszélteket... Utána bocsánatot kért ezért. Kérdeztem, hogy akkor mi a terve? Mondta, hogy elmegy a találkára, nélkülem... Rettentő megalázó volt és iszonyatosan fájt, éjjel 12-kor elkezdtem csomagolni. Én nem akarok második lenni. Nem tudtam elindulni, a másik szobában bőgtem. Párom kérte, hogy ne menjek, szeret, hülye volt, stb. Hogy ne írjak szappanoperát, a vége az lett, hogy egy órás találkára "elengedtem" kettesben a lánnyal azzal a feltétellel, ha elmeséli neki, hogy mit ért el a kapcsolatunkban a kérésével és hogy a továbbiakban én is jelen leszek. Párom is jelen lenne amikor a volt barátommal találkozom, úgy gondolom ez így korrekt. Rettenetesen fáj ez az egész, és nem ez az első ferdítése, hazugsága. Rettenetes nagy dologban nem ferdített, hazudott eddig, de azóta is elbőgöm magam amikor arra gondolok, hogy minden megállapodásunkat felrúgta és elmegy a találkára, holott közölhette volna a lánnyal, hogy én is megyek... És még én kívántam boldog karácsonyt a lánynak és én akartam elhívni magunkhoz vendégségbe...
2010. dec. 29. 11:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak. Én külső szemlélőként (és annyiból amennyit leírtál) sajnos azt vontam le, hogy nem szerethet téged igazán. Ez nem barátság, ami köztük van. A lány részéről semmiképp, ez tiszta sor. A párod részéről pedig azért nem, mert fontosabb neki az ő szava, mint a tiéd. És ez nagyon nincs rendben. Látta, hogy mennyire fáj neked, ő ennek ellenére mégis elment egyedül. Ez nem oké... és említetted, hogy nem először hazudott... ez sem oké. Ismered te egyáltalán ezt az embert? Lehet hogy kevésbé, mint gondolnád..akkor viszont érdemes lenne elgondolkodni a jövőtökön... ne akarj magadnak olyan férjet, aki soha nem tartja be az ígéretét és nem 100%ig őszinte veled. Sajnálom :(
2010. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értem... Köszönöm a válaszod.
2010. dec. 29. 11:35
 3/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom... az első válaszolóval értek egyet maximálisan.

Ez a fiú kihasználja a jóságodat, engedékenységedet, és szerintem sem szeret és tisztel annyira, amennyire Te megérdemelnéd.

Tudom, hogy ebben a helyzetben nehéz elhinni, de százszor különbet találsz, csak rá kell szánnod magad a szakításra. Minél tovább húzod, annál fájdalmasabb lesz.

2010. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
exekkel meg kell szakítani bárminemű kapcsolatot, így jár mindkét fél a legjobban
2010. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Ti egy különleges pár lehettek. Nincs olyan hogy az exekkel jó kapcsolat barátság. Főleg mindkét fél részéről. Ex az maradjon ex. És ne jó barát. Ez mindig egy szálka egy kapcsolatban ha fenntartjuk a kapcsolatot az exekkel.
2010. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az ex ennél a lánynál annyit jelent, hogy valóban gyerekkoruk óta ismerik egymást, és mielőtt annak idején megismerkedtünk a kedvesemmel, előtte két héttel egy este hosszas csókolózásba, flörtölésbe kezdtek egymással. Másnap a lány megmondta a páromnak, hogy csak a barátság marad meg, nem az esete és nem akar többet mint az eddigi több éves barátságot.Én akkor sem tudok a lányra úgy tekinteni, mint egy sima barátra, hiszen az ember nem csókolózik és flörtöl a barátokkal. A barátom azt mondja, hogy a lányt nem tekinti exének, az csak egy este volt...
2010. dec. 29. 11:50
 7/17 A kérdező kommentje:
De szóljon valaki, ha nincs igazam. Tényleg nem tudom, most mi van, csak kavarodás van bennem tegnap este óta.
2010. dec. 29. 11:51
 8/17 anonim ***** válasza:
11.44-es vagyok. Figyelj ha ő északa annak ellenére hogy majdnem elveszített téged képes volt még is elmenni akkor mi a kérdés? Egy normális ember lemondaná. Sőt.. nem is gondolna ilyesmire. Nem sokat írtál le rolla de amiket csinál az nem jó. Engem is hivogatnak már inkább hivogattak az exeim, de nem a barátság kedvéért, hanem a szex. És ő északa megy el beszélgetni miért? hova? kivel? nappal nem tud?
2010. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem, félreértettél. Holnap lesz a találka du. 5-kor.
2010. dec. 29. 12:06
 10/17 anonim ***** válasza:

lehet nem fogtok velem egyetérteni de szerintem elejétől fogva túl van reagálva az egész. nekem is van olyan exem, akivel tényleg jártam is sokáig, nem csak egy futó csók volt azt ennyi, és a mai napig jóban vagyunk, barátok vagyunk de ennyi. nem akarok tőle már semmit. nekem már ez furcsa h "elengedni" kell a másikat, meg hogy mindig jelen kell lenni a párodnak. mintha nem bíznátok egymásban. akkor meg mi értelme egy kapcsolatnak?

az meg érthető ha az ember egy jóbarátjával találkozik, akkor kettesben szeretne vele beszélgetni. néha szükség van arra is.

amiért max kiakadhatsz sztem h hazudott v ferdített, bár ezt nem írtad konkrétan hogy mi volt pontosan.

ettől meg messze nem leszel második hogy beszélgetnek. kicsit túlreagálod szerintem.

2010. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!