Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Néha télleg majd beleőrülök:/ 18/F

Figyelt kérdés
Van 1 lány akibe úgy kb. 3 éve szerelmes vagyok, közös a hobbink, mind a 2en sportolunk,eltudunk hülyülni,beszélgetni egymással órákonát, osztálytársam is. A kapcsolatunk az olyan, hogy én vok a legjobb fiú barátja, nekem meg ő a legjobb lány barátom...de részemről ez csak a látszat:$:$:$ Sokszor kérdezgettem h mit gondol rólam, és azt mondta, hogy helyes srác vagyok, tetszek neki meg minden, csak osztálytárs is vagyok, és ő még nem akar komoly kapcsolatot:( Most jelenleg van barátnőm, nem sok ideje, de folyton a másik lányon jár az eszem...:/ Amikor csak odajön hozzám, vagy hozzám ér, sőőt akár ad 1-2 puszit. Gyomrom görcsbeáll, szívem majd kiugrik.Lényeg az, hogy nemtudom mitévő legyek, mert ő most nem akar komoly kapcsolatot, akivel meg most együtt vagyok lány, ő jófej,aranyos,jólnézki...megminden és jó is h van valakim, mert szeretem, szeretek vele lenni, de annyira belevagyok esve abba a lányba h már szánalmas:D. Majd köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 29. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jól értem? Egy olyan nővel vagy együtt, akibe nem vagy szerelem, miközben egy másik nőről álmodozol?
2010. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerelmes nemvagyok belé, ez igaz. De szeretem és jó vele.Álmodozom? ...talán, de mikor nemvolt barátnőm akkor volt úgy h átmentem hozzá beszélgetni és egymást ölelve néztük a filmet, szal ez az álmodozás, kicsit erős sztem...:S
2010. dec. 29. 17:55
 3/12 anonim ***** válasza:

kedves kérdezö, ilyen szépem még magam sem fogalmazhattam volna meg egy ilyen problémás helyzetet.

hogy mitévö legyél nemtudom, tanácsot nem adhatok vagyis ugyis aztfogod itt hallani, hogy mond meg enki nincs veszteni valód mond el enki mit érzel. Nos nagyon sok veszteni valód van én is titkoltam és szerintem jobban tettem,mindig ottvan hogy Mi lett volna ha..de ha elmondtam volna és balul sül el akkor meg mi let volna ha nem mondtam volna el. nagyonsok vezsteni valód van ha tényleg ennyire szereted ezt a szerintem szép és kiegyensulyuzott lányt. nem akar komoly kapcsolatot pedig igazábol vágyik rá. csak nem elég egyértelmü nekihogy te ennyire komolyangondolod. soka salódás érte mint mindannyiunkat. persze hogy fél, féőleg ugy hogy ennyire jók vagytok "együtt". azért majd értesitgess hogy mivolt. egészen a szivemre vettem a dolgot:)

2010. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság h én már elmondtam neki...és aztmondta h most nemakar komoly kapcsolatot. Muszáj volt már megkérdeznem tőle...de most arra lennék kiváncsi h a mostani barátnőmmel hogy legyen:/ mer nemakarom átb*szni, mer télleg jó vele, meg szeretem is, csak olyan fura így a dolog:/
2010. dec. 29. 18:41
 5/12 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Szerelmes nemvagyok belé, ez igaz. De szeretem és jó vele.Álmodozom? ...talán, de mikor nemvolt barátnőm akkor volt úgy h átmentem hozzá beszélgetni és egymást ölelve néztük a filmet, szal ez az álmodozás, kicsit erős sztem...:S"


Akkor sem vagy tisztességes, és még saját magadnak is hazudsz ezzel.

2010. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Hát az az igazság h én már elmondtam neki...és aztmondta h most nemakar komoly kapcsolatot. Muszáj volt már megkérdeznem tőle...de most arra lennék kiváncsi h a mostani barátnőmmel hogy legyen:/ mer nemakarom átb*szni, mer télleg jó vele, meg szeretem is, csak olyan fura így a dolog:/"


Naná, hogy fura. Végeredményben, ha ő úgy tudja, hogy szeret, akkor kihasználod.

2010. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de én szeretem őt...:/ csak ...:/
2010. dec. 29. 18:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi csak?
2010. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
csak ha abba a lányba vagyok szerelmes...nemtudok micsinálni...
2010. dec. 29. 19:12
 10/12 anonim ***** válasza:
én elmondanám annak a lánynak h nagyon szerelmes vagyok belé. lehet h csak ennyi kéne ahhoz h rájöjjön h akar téged:)
2010. dec. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!