Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekel a véleményetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekel a véleményetek, hogy azt hogy egy közösségi portálon párod nem vállalja fel veled a párkapcsolatotokat, bennetek milyen gondolatot ébresztene?

Figyelt kérdés
Röviden a történet: újra összejöttem volt barátnőmmel, korábbi együttlétünk eléggé viszontagságos volt. Most úgy érzem sokkal jobban alakulnak a dolgaink. 2-3 hete vagyunk együtt, össze is költöztünk. Pár napja egy közösségi portálon a Párom feltüntette, hogy kapcsolatban van bár nem jelölte meg hogy kivel. Kis idő múlva én is feltüntettem, hogy kapcsolatban vagyok, de én Őt meg is jelöltem ott páromnak. Erről neki nem szóltam, lehet kellett volna... Amikor Ő legközelebb belépett látta a jelölést. Mikor hazaértem azzal fogadott, hogy miért jelöltem be, miért nem szóltam neki, és hogy ő nem hagyta jóvá a megjelölést. Nem tulajdonítok nagy jelentőséget annak hogy feltüntetjük-e egymást, nem vagyok ennyire kocka, de a reakciója nekem nagyon furcsa volt. Hosszan beszélgettünk róla, hogy miért zavarja ez Őt annyira, de indoklást végül is nem kaptam. Érdekelne a véleményetek az esetről. Előre is köszi.
2010. dec. 29. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

kételkednék, hogy nincs e valaki mása. velem pont úgyanez volt. csak hazudott hogy nem kapott róla értesítést. aztán kiderült rá kb 2-3 hétre hogy van más valaki is a dologban.:) 2 barátnője volt. és még engem okolt h féltékenykedtem...hát jogosan.

18/L

2010. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
a női agysejt magányosan hal meg
2010. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ezeknek a hülye közösségi oldalaknak ekkora jelentőséget tulajdonítani. Lehet, hogy a lány nem akarja, hogy mindenféle felületes ismerősök lássák, kivel van együtt. Ez nem azt jelenti, hogy nem vállal fel, hanem azt, hogy egy csomó embernek semmi köze szerinte hozzá, hogy kivel van. Valószínűleg én se tenném közhírré, hogy kivel vagyok kapcsolatban, mert nem tartozik mindenkire.


Mondjuk ha a párom beírna, visszaigazolnám azért... de magamtól eszembe nem jutna. Kicsit lehet, hogy túlreagálta a párod azzal, hogy azt mondta, nem igazol vissza... de nem kell mindjárt rosszra gondolni szerintem.

2010. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

attól is félhet hogy rosszakarói a barátjára akarnak nyomulni, ezért titkolni akarná ki ő.

ezt tök égő lenne elmondani a barátnak.

2010. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

teljesen jogos a lány reakciója!

ha összeköltöztetek akkor felvállal, kell ennél több?

nem kell az egész világnak tudnia, hogy te meg ő. ez a ti kapcsolatotok nem a miénk...

ő nem kocka és ez a helyes.

2010. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen az történt, hogy látta hogy bejelöltem mert a portál értesítette, és ő automatikusan jóváhagyta. Utána kapta a gratulációkat, nem értette mire. Ekkor észrevette, hogy az ő adatlapján is be vagyok írva párnak. Ezt amint meglátta törölte is. Mikor hazaértem azt feltételezte, hogy én piszkáltam bele. Ez rosszul esett kicsit, főleg hogy nem hitte el hogy nem teszek ilyet. Utána esett közösen jöttünk rá, hogy a jóváhagyás az én jelölésemre okozta az egész felfordulást. Tehát lehet csak azon háborodott fel, hogy azt hitte belepiszkáltam az adatlapjába.


A másik amit tudni kell, hogy előző pasijával nemrég szakított. Nem miattam. És ő hívta rá fel a figyelmét, hogy be vagyunk jelölve. Ő tudott róla, hogy együtt vagyunk, úgyhogy nem értem ez mért gáz.

2010. dec. 29. 19:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Aszág ez a fészbukos bejelölősdi, állapotosdi. Mit törődtök vele, nem tökmind1. Én nem is vagyok fészbukos, ha egyszer az leszek, tuti nem jelenítek meg ilyen adatokat magamról, senkinek semmi köze, aki ismer ismer, tud amit kell, nem értem miért kell mindent így kitálalni.
2010. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja és tényleg érdekel mindkét oldal véleménye. Nem azt várom, hogy itt most valami döntést hozzatok, csupán érdekel ki hogy gondolkodik erről, szeretném hallani mindkét oldalt :)
2010. dec. 29. 20:02
 9/14 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban élő emberek mit keresnek egy társkeresőn? A parom.hu nem közösségi oldal, hanem TÁRSKERESŐ. Ott nálatok valami nagyon nem stimmel...
2010. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De a kérdező közösségi oldalt írt, nem társkeresőt.
2010. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!