Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerkedni 16-18 éves ázsiai lányokkal? (én magyar vagyok) egyáltalán foglalkoznak ők kivülállókkal?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 21:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%

20 éves vagyok, és mint írtam férjnél vagyok...

Az első mondatomból pedig kihagytam egy NEM szót.

Vagyis nem díjazom a k*rvákat és viselkedésüket, de a fehér nők között is vannak kivételek, ahogy a húzott szeműek között is vannak k*rvák!

És nem kéne összefeküdni más bőrszínü emberrel!

2010. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

ezt a nem kéne összefeküdni... szlogent valami jobbikrendezvényen hallottad???mert azok hajtják ezt a karszalagos szálasi dumát

nézz meg 1 mayar csajt:

csicsa-bicsa,iszik,drogozik,partizik,drogozik ,bagozik

nincsbenne semmi tisztelet sem az idősebbbekkel szemben sempedig semmivel (kultura,hagyományok stb)

és nézz meg 1 kinai,japán csajt:

a családjukért, a család neveert mindent megtesznek,tisztelik a multat és erkölcsösen viselkednek,

van ott is ku rva

na de holvanez magyarországhoz képest

normális csaj (értsd ugy: nempénzre hajtó rib anc) nem házasodik 20 évesen...

mivel jár a hapsid?mercedes,bmw???mitraktak a s*gged alá???

fogadjunk már saját lakás is van?

2010. dec. 30. 13:04
 13/14 anonim ***** válasza:
67%

Gyárimelós, állandó éjszakás.... :D

Nincsen autónk. És én is dolgozok iskola mellett, mert 2 éve elkezdtük építeni a közös házunkat, kölcsön és segítség nélkül, és persze nem ahgyhatom, hoyg egyedül ő dolgozza össze, még ha kevéssel is, de én is beszállok az építkezésbe! Lehet, hogy lassan épülget és csak jövő télre tudunk beköltözni, addig pedig jóformán koplalunk, de sajáterőnkből közösen szeretnénk felépíteni.

14 éves voltam, amikor összejöttünk! Nagyon sajnállak, hogy még belém is belém kötsz, amikor nem csináltma az ég adta világon semmit!

És soha a büdös életben nem lennék képes pénzért együtt lenni valakivel!

Van ilyen is!!!

2010. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
77%

10:39


Gyönyörű lehetsz és okos ezzel a válaszoddal, te rasszista mocsadék..

2012. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!