Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol a határ a papucsság a és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a határ a papucsság a és a szeretet között?

Figyelt kérdés

pl gondolok itt arra, hogy a barátnőm ha megkér, hogy találkozzunk, menjek el hozzájuk, mert szüksége van rám, mert épp szarul vannak a dolgai, és hiányzok neki...akkor ugorjak, és elsőre menjek?

MErt szivem szerint ezt tenném....De nem akarom, hogy papucsnak nézzan, és azthidje, hogy füttyent egyet, és én ugrok, csak mert szeretem....

tehát nem akarok átmenni a papucs kategóriába...viszont azt sem szeretném, hogy ha aztérezné, hogy nem szeretem őt....


2011. szept. 15. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát hallod, engem is hasonló kérdések foglalkoztatnak most.
2011. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
akkor menj át a paranoiás p.ö.c.s kategóriába, ez a legjobb választás
2011. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Sziasztok :D

Ha minden szarra ugortok akkor lesztek papucsok, szal ha tényleg ki van bukva és szüksége van valakire és szíved szerint mennél, akkor menj.

Az a papucs aki akkor is megy ha nem muszáj, minden apróságra ugrik, gondolok itt pl arra hogy eltervezed h elmész haverokkal inni, időközbe bnő kitalálja h unatkozik menjetek moziba (amit természetesen te fizetsz :D) és akkor átszervezed miatta az életedet...

De ha tényleg bajban van és RÁD van szüksége akkor go :)

2011. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem papucsság, ha egy pasi kimutatja az érzelmeit, és kedveskedik a barátnőjének. Annyira elcsépelt f@szság ez a papucs dolog. A páromat is ezzel szivatja az apja, ha megkérem bármire is. Oké, hogy csak viccel, de neki tudom, hogy szärul esik. Most akkor ne kérjem meg, hogy mondjuk segítsen nekem a mosogatásban (amikor náluk vagyunk, és mégis én mosogatok), mert ha segít, akkor mekkora egy papucs már...
2011. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

szivem szerint mennék, és minnél több időt szeretnék vele tölteni....

csak nem akarom, hogy azthiggyje hogy egyet fütyül és ott vagyok....

Most nagyon kivan szegény, sz*rul sikerültek a suliban a dolgai...meg szinte könyörög hogy menjek...

2011. szept. 16. 11:55
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát akkorm menj. Ha most cserben hagyod, akkor azt fogja hinni, hogy nem számíthat rád.
2011. szept. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettőt a tisztelet választja el egymástól
2011. szept. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Menj azonnal a barátnődhöz.

Ezt komolyan mondom. Nekünk lányoknak sosem azért van szükségünk a pasikra, hogy legyen egy "rabszolgánk" aki mindenre ugrik. Ha mondja, hogy baj van és szüksége van rád, akkor valószínűleg azért van szüksége rád mert szerelmes beléd. Ha nem így lenne nem téged kért volna meg hanem az egyik barátnőjét.

2011. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Rosszfiúval járni csupa izgalom. Titokzatos, sohasem tudhatod, mire hogyan reagál, és ez a bizonytalanság állandó forrásban tartja a kapcsolatotokat. Van, aki amiatt vonzódik hozzá, hogy "majd ő megjavítja", van, aki szimplán maga is rossz kislány, és elképzelni se tudja az életét egy jófiú mellett. Mivel alapjáraton nem épp kedveskedő típus, minden apró figyelmességnek sokszorosan tudsz majd örülni mellette, hisz mind annak a jele lesz, hogy megkülönböztetett szereped van az életében. Mivel határozott és magával ragadó egyéniség, mindenki téged irigyel majd titkon, amiért kezedben tartod egy szilaj vadló gyeplőjét.
2011. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kapalo ***** válasza:
0%
Meghalt a kedven háziállata és tőled vár vigaszt? Ilyenkor az az egyetlen férfias lépés, ha egy jól irányzott ütéssel kivered egy vagy két fogát, hogy megmutasd ki az úr a házban.
2011. szept. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!