Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék a horkolásommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a horkolásommal? A párom már az örület határán van!

Figyelt kérdés
Azért írtam ide mert többnyire a párkapcsolatomat érinti a dolog. Egyszerüen nem tudok mit csinálni a horkolásommal.A barátnőm már az őrület határán van,nem tudja magát kipihenni,mindig úgy megy dolgozni mint egy mosott sz.ar.Akár hogyan fekszem,oldalt,hason,hátom teljessen mindegy egyszerüen elviselhetetlen és van olyan is hogy én magam is felébredek a saját horkolásomra.Füldugot is probáltuk már,de egy idő után elkezd fájni a füle.Nem tudom mit tegyek!!Rá fog menni a kapcsolatunk!!!
2010. dec. 31. 10:45
 1/8 szamóca. ***** válasza:

mióta vagytok együtt?

exem nekem is iszonyatosan horkolt... fél évig ha együtt aludtunk én nem aludtam sehogyse ment...aztán hozzászoktam valahogy, mostmár tudok horkolás mellett aludni:D

szval ha nem régta vagytok együtt akkor lehet még hozzászokik... ha sehogy se tud menj el orvoshoz hátha tu adni valamit.

2010. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csipesz vagy műtét.
2010. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
több mint 3 éve vagyunk együtt!Ezt nem lehet megszokni,mert van hogy még én is felébredek a saját horkolásomra.Általában megvárom hogy ő aludjon el elöbb,de úgy is sokszor felébred,ha én alszom el esetleg elöbb.akkor van hogy órákig forgolodik és volt hogy már majdnem nekem esett.:)Amit megértek mert tényleg durva amit művelek.
2010. dec. 31. 10:53
 4/8 A kérdező kommentje:
A csipesz az nem segítt,mert nyitott szájjal alszom és a garatomnál horkolok,nem az orromnál.A műtét meg nem tudom hogy mennyire segítt,egy ismerősömnek még rosszabb lett.Nem tudom lehet e valami gyógyszer....
2010. dec. 31. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Van valami tapasz még a TVben reklámozták, felteszed az orrnyergedre és elvileg nem horkolsz. Egy próbát megér.
2010. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt kéne megtudni miért alszol nyitott szájjal. Ha esetleg azért mert az orrodon nem kapsz levegőt, arra használgat az orr tapasz, de ha biztosabb megoldást akarsz keress fel egy fül- orrgégészt!
2010. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

de ha biztosabb megoldást akarsz keress fel egy fül- orrgégészt!


Hát az lesz,most már más választás nincs.

2010. dec. 31. 12:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el vele fül-orr-gégészhez.

Főleg, hogy általában csak hanyatt fekve, vagy náthásan horkol az ember, ha utána nézel, hogy miért van a horkolás, ez logikus. Szóval ha oldalt fekve is horkolsz az már tényleg egészségügyi probléma...

Egyébként az én pasim is horkolt, és én úgy olottam meg, hogy a nevét a fülébe suttogtam, és közben az oldalára görgettem. Egy pár hónap után már elég volt csak a nevét mondanom és automatikusan gördült. :) Így ha fel is ébredtem néha, utána nyugodtan aludtunk tovább mindketten..

2010. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!