Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozás egy régi szerelemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozás egy régi szerelemmel?

Figyelt kérdés
Milyen volt, felkavart, volt már benne része valakinek?
2010. dec. 31. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó szám volt, mindjárt meg is hallgatom újra.
2010. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pff. nekem volt egy ilyen esetem. Megláttam a régi nagy szerelmemet és utána rögtön a "friss" exemet... kb 10 perc volt a kettő között. Hát nem mondom, kicsit kiborultam utána. Mindkettő csajjal volt.
2010. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én egy suliba járok életem szerelmével... sőt a legjobb barátja vagyok, ráadásul a szeretője is... kár h neki másik párja van, hál isten nem futottam együtt össze velük..
2010. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jajj..istenem:/ .....hogy felkavart e? ..nemis kicsit mi nagyon távol lakunk egymástól... és istenem...:( nemtudom elmondani hogy milyen érzés volt velelenni..mindkettőnkben ujraéledt..minden... és ahogy egymásra néztünk..azthiszem hogy ez csak az igazi szerelmeknél van így...*-*
2010. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 bebycica ***** válasza:
Igen volt ilyen ha igazi szerelemről van szó akkor biztosan felkavar. 10évig nem találkoztam a barátommal és 10 év után boldog házzaságban élünk *-*
2011. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, elég érdekes találkozni a régivel. Főleg, hogy mi nem azért szakítottunk, mert nem szerettük egymást. Vagy mert nem illettünk össze. De ez már egy másik sztori. :)
2011. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2év után véletlenül összefutottunk(csúnyán válltunk el,mert távol laktunk egymástól,amolyan tini szerelem volt)ő felszállt az első kocsiba a villamoson én pedig a második ajtón szálltam le...akkor mikor a villamoson mentem,pont arra gondoltam,hogy most le kell szállnom.Nem tudom mi vezérelt...A megálló közelében lakott..utána felvetük a kapcsolatot és találkoztunk is,de nagyot csalódtam ismételten...Nagy nehezen hevertem ki.Visszatérve a véletlen találkozásra,iszonyúan felkavart...Az elmúlt 4évben pedig 2x láttam messziről az utcán és az is felkavart,majd összeestem.De már túl vagyok rajta,és boldog párkapcsolatban élek:)
2011. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy osztályba járunk, ráadásul neki van másik barátnője szintén az osztályból. Mindig fáj ha együtt látom őket, de legfőképp az árulás miatt amit érzek. Már nem szeretem, és tudom hogy sokkal jobb így, de azért elég nehéz napról napra szembesülni azzal, hogy én nem voltam elég jó neki. Hálaistennek már csak fél évig kell ezt elviselnem, utána ha minden jól megy többet nem találkozom egyikőjükkel sem:) már alig várom.
2011. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
igen volt:(
2011. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

egy külföldi szerelmem újra eljött pár év után

igaz, volt kapcsolatom, kis lelkifurdalással amúgy, de titokban találkoztunk, beszélgettnk,stb...

2011. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!