Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozás egy régi szerelemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozás egy régi szerelemmel, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Régi szerelmem mikor megláttam egy év elteltével felkavart bennem megint mindent s szeretem még mindig ugy érzem..
2011. szept. 30. 12:13
1 2
 1/17 BlackSword ***** válasza:
2011. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Ne ess kétszer ugyanabba a csapdába, mert az újbóli kiábrándulás sokkal keserűbb lesz, mint az első volt.


nyugodtan le lehet engem pontozni, az emberek érzelmi működése ellen úgysem tehettek ezzel semmit :D

2011. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Èn 6 év után találkoztam az elsö szerelmemmel. akkoriban nem veszekedés miatt mentünk szét, hanem külföldre kellett költöznünk, ök pedig maradtak.

Most, mikor újra láttuk egymást, hát mindketten úgy éreztük hogy nem is volt az a 6 év. és találkozni akarunk újra. Nem tudom mi lesz ebböl, de lehet, hogy müködne. Azóta mindketten felnöttünk, de ez az érzés nem veszett ki belölünk.

2011. szept. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Én 2 év után találkoztam,most kisebbet csalódtam,de az érzéseim még ez sem tudja elpusztítani :D
2011. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 okoska31 ***** válasza:
100%

nem tudom aki a youtube-t linkelte be, pont ezt tette-e be, de nekem ez jutott eszembe (Hofi Macska duett)


Találkozás a régi szerelemmel. Rossz randevú a kutyának való..

2011. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 okoska31 ***** válasza:
100%
volt köztetek valami?
2011. szept. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2011. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
okoska31 persze volt.nagy szerelem volt elsö látásra mint a mesékben csak a végén minden összejött s szétmentünk azóta nekem sem meg szerintem neki sincs senkije...lehet egymásra várunk...
2011. szept. 30. 22:56
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed - és érzésed szerint ő is -, hogy talán egymásra vártatok vagy megvártátok egymást akkor mi a kérdés? Bár vártam volna én is...:)
2011. okt. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Engem 10 év után is felkavar, hacsak már fb-on meglátom. :)
2011. okt. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!