Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted ezek alapján bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ezek alapján bejövök neki? érez valamit irántam?

Figyelt kérdés

Egyik lány osztálytársam (aki mellesleg nekem tetszik) sokat néz engem órákon, sokat jön oda hozzám beszélgetni, olyankor a szemembe néz, és felém fordul. Szokott hívni, hogy együtt menjünk haza. Jókat beszélgetünk vele, ő is keres engem ha én nem keresem. De nem tudom, hogy akar-e tőlem valamit. Ha többen vannak körülöttünk akkor teljesen máshogy beszél velem, mintha csak kettesben beszélgetünk. Ha elmegy mellettem suliban akkor mindig hangosan köszön. Igazából az zavar össze, hogy ha a barátnői ott vannak, akkor teljesen máshogy viselkedik velem. a leírtak alapján érezhet valamit irántam?


18/F


2011. jan. 1. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, tetszel neki. Persze ezt nem teljes biztossággal állítom, de nagyon valószínű.
2011. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gyuribacsika ***** válasza:

Nincs olyan csaj aki ne így viselkedne :)

Ez teljesen természetes a csajok 80%-nál, hogy barátnői előtt másként viselkedik, mint amikor csak kettesben vagytok.Amúgy ez a fiúkra is igaz fordított esetben.Szerintem tuti bejössz neki.

2011. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Azeriel ***** válasza:
Öcsém grat!! megvan a csaj!! amikor a barátnőivel van azzal ne foglalkozz olykor csak nagy szeretne lenni !! ez meg van öcsém!! sok sikert!
2011. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan azt akartam írni amit a második :D Hogy a srácok és a lányok is egyaránt máshogy viselkednek barátok/barátnők előtt, mint amikor kettesbe vagytok.. ez alap :D szerintem i s tetszel neki
2011. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

biztos hogy bejössz neki. ha meg nekedis akkor ne tökölj. annyian leirták előttem h társaságban máshogy viselkednek, hogy lese irom. persze ez később ugyis változni fog..szoval találkozgassatok kettesben sulin kivül :)

24/f

2011. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Teljesen biztos. Bejössz neki. Pár szó és viheted...
2011. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen. az természetes hogy a barátnői előtt úgy viselkedik
2011. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!