Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene tennem? Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Vajon bejövök neki ezek alapján?

Figyelt kérdés

Egyik lány osztálytársammal elég jóban lettünk az utóbbi időben. Sokat beszélgetünk, msn en minden nap írunk egymásnak, ő is rámír, ha én nem. Sokszor veszem észre órákon, hogy engem néz. El szokott hívni, hogy együtt menjünk haza. Mindig mosolyog rám és a szemembe néz ha beszélünk. De ha a barátnői ottvannak, akkor meg alig foglalkozik velem. Őket mindig fontosabbnak tartja, néha mintha ott sem lennék olyankor. Vajon bejövök neki? Mit kellene csinálnom hogy rájöjjek?

Kultúrált válaszokat kérek ha lehet!


18/F


2010. dec. 9. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok erről regényt írni,csak annyit,hogy biztos bejösz nek!
2010. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezek alapján igen de könnyen meglehet hogy mélyen bent vagy a barát zónában
2010. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az nem olyan biztos hogy benne vagyok. És ha igen, onnan mi a kiút?
2010. dec. 9. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Kiút?Hát az nem igazán van ilyen helyzetben.Valahogy puhatolózd ki,hogy mit szól ahhoz,hogy barátságból szerelem meg ilyesmi.De csak úgy dobd fel a témát.Finoman!
2010. dec. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
eddig 1x sikerült kimásznom a barát zónából több hónapos megfeszített udvarlással (udvarlás volt virággal bókokkal mindennel)
2010. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem barát zónába vagy azok alapján amit leírtál;):)

Nem lehet, hogy a barátnői nem csípnek téged, s azért nem foglalkozik veled olyankor?

2010. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Simán bejössz neki szerintem. Nagyon is. Ha kölcsönös, közeledj felé, kedveskedj, gyakran érj hozzá. Látni fogod úgy is a reakcióin, hogy mizu.

A barátnői előtt meg mit vársz? :) "Kicsit" zavarban lennék én még kettesben is, nem hogy mások előtt...

Szóval előtted a pálya! ;)

2010. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!