Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell ahhoz tenni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell ahhoz tenni, hogy eljegyezzenek? Egyáltalán hol lehet normális pasit találni?

Figyelt kérdés

aki nem iszik, nem nőzik, nem drogozik.. csak ennyi kellene. minden korombelit már szinte eljegyeztek, nem irigységből, de már lassan nem lesz kivel mennem bulizni..


20, l


2011. jan. 2. 01:42
1 2 3 4
 1/35 Rendesfiú/19 ***** válasza:
42%

Normálisak már nem léteznek, mivel hiába mondják a nők, hogy nekik normális kell....valójában mégsem velük jönnek össze. Ezt észrevették a normálisok és elkezdtek inni, stb, hogy barátnőt szerezzenek.

Amúgy a cigizést kihagytad:D

Naé miért egyből eljegyzést szeretnél?:)

2011. jan. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
72%

Az ideális férfi az, aki nem iszik, nem dohányzik, nem nőzik, nem veszekszik, és nem is létezik!

szóval nyugodj bele... am mi vagy cigó? :O az összeset eljegyezték? az ég szerelmére! 20 éves vagy, előtted még az élet! még legalább 5 évig nem kellene ezzel foglalkoznod. addig keress egy normális pasit, és ne kapkodd el.

2011. jan. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Hát bizony sok ilyen férfit találhatsz, de hogy pont el is vegyen az kevés:) Sokan vannak akik nem isznak, nem drogoznak, ám kevés aki nem nőzik be:S Én szerencsére mind a 3at tudom teljesíteni, de mégsem ennyire egyszerű. A hol kérdésre meg, hogy nem hely függő, persze biztos nem a kocsmában:) Ahoz hogy eljegyezzenk olyan férfit kell keresned aki nem ellenzi, nem tartja feleslegesnek a házasságot, vagyis tényleg normális pasit aki nem hazudozik:)
2011. jan. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

20 évesen szerintem még ne akarj eljegyezve lenni.


Úgy meg különösen ne, hogy csak azért, mert mások is. Így még a végén olyannal jössz össze, akit igazából nem is szeretsz.

2011. jan. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
a cigi már nem zavar.. attól nem veszti el a fejét vki.. nem pont mindjárt, csak a kortársaimat már majdnem mind eljegyezték, igaz, hogy én még tanulok, de akkor is.. és nem igaz, hogy nem járunk a rendes pasikkal, én csak ilyet keresek, de mindegyik megtart baratnak, vagy nem mer, nem akar lépni..
2011. jan. 2. 01:48
 6/35 A kérdező kommentje:
semmi közöm a cigókhoz, és azok se azok, akiket eljegyeztek..
2011. jan. 2. 01:49
 7/35 anonim ***** válasza:
Az én barátom ilyen. Soha nem szívott el egy szál cigit sem, nem iszik, és nem is csajozik, előttem is egy 2 éves kapcsolata volt, velem meg 3 éve van együtt. Én is 20 leszek lassan, de nem szeretnék még hozzámenni, előbb elvégezném az egyetemet... Te miért szeretnél máris férjhez menni? Persze ha valaki már nem tanul 20 évesen, akkor látok benne valamit, de amúgy nálunk pl. nem is tudna a barátom még eltartani, mivel Ő is tanul, szóval eszembe sem jut, hogy miért nem kéri már meg a kezem... Nyilván akkor lesz majd esküvő, ha legalább már Ő munkába állt... Mellesleg egy 20-21 éves férjes asszony miért ne mehetne bulizni?? :O
2011. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
nem létezik olyan pasi, aki nem részeges, és nem csal meg? :D
2011. jan. 2. 01:51
 9/35 A kérdező kommentje:
igen, én is tanulok még.. ezek, akiket eljegyeztek már ne, de idegesit, amikor kérdezgetik, hogy na, és én mikor akarok már valami komolyabbat is? egyébként nem azt mondtam, hogy ne igyon, lehet, de mértékkel, tehát nem részegedésig, és cigizhet is, mit bánom én.. de hűséges legyen..
2011. jan. 2. 01:52
 10/35 A kérdező kommentje:
* nem..
2011. jan. 2. 01:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!