Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell ahhoz tenni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell ahhoz tenni, hogy eljegyezzenek? Egyáltalán hol lehet normális pasit találni?

Figyelt kérdés

aki nem iszik, nem nőzik, nem drogozik.. csak ennyi kellene. minden korombelit már szinte eljegyeztek, nem irigységből, de már lassan nem lesz kivel mennem bulizni..


20, l


2011. jan. 2. 01:42
1 2 3 4
 31/35 Rendesfiú/19 ***** válasza:
A mindenki erős túlzás:) A szüleim 23 éve házasok:)
2011. jan. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
szüleim 25 éve házasok, szóval nem mindenki.. de, kell, hogy szeressenm, azt hittem, az alap.. meg az benne van a hűségben, nem?
2011. jan. 2. 13:27
 33/35 Rendesfiú/19 ***** válasza:
hogyne:) csak manapság érdekes módon már ez sem olyan gyakori:(
2011. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:

én mondjuk még senkit nem találtam, valahogy nekem a dolgok nem jöttek össze, esetleg volnak kedved valamikor talizni??

:)

2011. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Csak bizni lehet, hogy hűséges, mert az igazságot csak az tudja ki saját maga hű. Megnézném akik oda állnak a párjukhoz és azt mondják "szívem ma megcsaltalak, van kedved szeretkezni?" az vallja be aki fájdalmat akar okozni és bunkónak született. Tudod, csak a bizalom erősíti a kapcsolatot. Én tudom magamról mire vagyok képes, mennyire vagyok hűséges, de hogy valaki ezt tudja annak biznia kell bennem, ez számít igazán szerintem. Mindent megtennék egy olyan nőért aki szeret, megbizik bennem és őszinte hozzámés persze hűséges, nekem ezek amit keresek, semmi más.
2011. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!