Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőt befolyásolja az ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőt befolyásolja az ismerkedéskor, hogy valamiféle (nem súlyos) tartós betegsége van a férfinak?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan kérdésem, 22 éves vagyok, volt már sok barátnőm, hol 1 hol 2 évig is. Nekem van egy veleszületett rendellenességem, ami miatt nem sportolhatok, stb, de azért normális életet élek, lediplomáztam, stb. Szóval azt mondta az utóbbi barátnőm, ami nem hagy nyugodni, hogy örüljek ha valaki megállapodik mellettem, mert senkinek sem kell egy olyan ember, aki nem teljesen egészséges, és akármikor rosszul lehet, vagy kórházba kerül...

Ez eléggé rosszul érintett, szerintetek is igy van? Lányok, ti nézitek ezt a tényezőt?


Köszi


2011. jan. 2. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a nőtől függ.

Ha kifogsz egy idióta nőszemélyt, akkor neki számtani fog.

Az igazinak nem hiszen:

Egészségben, betegségben, míg a halál el nem választ.

2011. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy normális nőt nem fog zavarni a betegséged :)
2011. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehogy, ne foglalkozz vele! Nyilván vissza akart vágni valamiért, és ez volt az egyetlen, amivel "meg tudott fogni".

Én nem gondolom, hogy emiatt hátránnyal indulnál bárkinél is...

2011. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj hogy ezt mondom, de az exed elég rosszindulatú, legalábbis ez a megjegyzése biztosan. Meg különben is ő valami jós, hogy ilyeneket kijelentsen?! A szeretetet/szerelmet nem befolyásolja ez a tényező, akármekkora feneket kerítenek neki. Fogadd el ezt a betegséget, amivel sajnos együtt kell élned. Nem ezen fog múlni, hogy milyen lányt találsz magadnak, hanem a személyiségedtől!

Nekem egyáltalán nem baj, ha a pasi beteg, volt már rá példa, hogy ilyen helyzetbe kerültem (az előző exem pl. cukorbeteg volt).

2011. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez attól is függ, h mi ez a betegség..
2011. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
volt már ilyen barátom. pár hónapja lett vége, de nem ez miatt. tény, h több gondot okozott a betegsége, de ha választani kéne folytatnám vele még nagyonnagyon sokáig:)
2011. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lázár Gergely ***** válasza:
Én is beteg ember vagyok (20 évesen derült ki, 24 vagyok). Zavaró a betegségtudatom. Gyógyszert szedek, elvileg nem is hajthatom túl magam. Pedig nem iszom alkoholt és nem is bagózom (undorító látvány, hogy a lány kezében ott ég a cigaretta). Nem is sikerült találnom senkit (nem is kerestem nagyon), mert tudtam arról, hogy egy picit másabb vagyok (nem olyan értelemben, hogy meleg), hanem úgy, hogy a belső alapján legyen jó a nő. Ebbe nem fér bele az, hogy dohányzik. Ha én nem teszem, akkor ő se tegye. Magyarországon sajnos ilyet nem találtam. Nem is magyar a párom, hanem délkelet-ázsiai, indonéz lány. Angolul beszélünk, mert nem tud magyarul. Kétszer voltam kint nála, először összejöttem vele, aztán tavaly (2016) feltettem neki a kérdést. Azt mondta, hogy IGEN. Családja is beleegyezett. Úgy tűnik, hogy értékek (nem pénz!) alapján tudnak dönteni még. Nem azért kérdeztem meg tőle, mert ő nem magyar. Hanem azért, mert Ő a párom és elfogadtam az értékeit. Ezek az értékek kulcsfontosságúak egy kapcsolatban.
2017. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!