Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Adott egy fiú és egy lány akik megismerkednek tavaly ilyenkor. Teljesen jól kijönnek egymással. A lány érzi azt a pluszt a fiúban. De a fiú azt mondja, hogy szerinte túl nagyon a korkülönbség (F:17 L:15). De közben havonta 1x találkoznak miközben azóta van mindkettőjüknek kapcsolata. Kb. egy időben szakítanak mind a ketten, és újra találkozni kezdenek. A fiú új esélyt kér mert megbánta, rájött hogy a kor nem számít. A lány viszont elküldi, mert fél ismét csalódna. A lány újra összejön az exével, de rövid időn belül ismét szakítanak, és akkor képbe jön újra a fiú. Ismét új esélyt kér, nagyon sokat gürcöl a lányért. Rengeteget beszélgetnek, és rájönnek hogy szeretik egymást. Végül párkapcsolatba lépnek. :)Azóta F:18 L:16
2011. jún. 22. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor gyerek voltam én is ilyen gyerekesen viselkedtem, de aztán felnőttem.
2011. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, de mit szerenél megtudni.?
2011. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szappanoperát akarsz belőle forgatni?:D
2011. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mimano ***** válasza:
Köszönük a mesét a két gyerekről, de sajnos unalmas volt...
2011. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet gyerekes. Így gyerekesebben hangzik mint valójában.:) Csak erre voltam kíváncsi, hogy ki milyennek találja. Elfogadom a válaszokat, de nem sok vizet zavar nálam. Nem készül szappanoperának:P Köszi a válaszokat:P
2011. jún. 22. 11:26
 6/6 mimano ***** válasza:
Akkor minek írtad le?
2011. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!