Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb szerelmi bánat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb szerelmi bánat ellen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 13:56
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
utolsó előtti az kéne még hogy ha csaj elhízzon :S
2011. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Nekem van egy jó öreg tippem...lehet h*lyén hangzik, de nálam bevált. :D

Kapcsold be a kedvenc zenéd...feküdj le az ágyba,csukd be a szemed és abba a 3 percben gondold át a legszebb pillanatokat, élményeket...aztán nyisd ki és csak nézd a plafont..aztán k*rvára elkezd hiányozni...sirasd meg(sird ki magad!) majd vedd fel a kedvenc ruhád, egyél csokit...és hivd fel a legjobb haverod...és menjetek el vhova...kávézni...moziba...vagy csak úgy hülyülni...

Ez a módszer inkább a lányoknál hasznos..:)

Ja és don't worry..be happy :)

2011. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
nincs ellenszere:( felejteni se fogod el véglegesen. Ha 30 év múlva valaki megkérdezi is emlékezni fogsz rá. De viszont egy idő után nem fogsz rá gondolni folyamatosan és úgy érzed már elfelejtetted. Ehez nem kell berúgni, nem kell vissza fele sírni, nem kell rögtön újkapcsolatba esni! Az élet haladd tovább és a jövőre kell gondolni:)
2011. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
47%
Tudod mit mondok? Inkább szenvednék szerelmi bánattól most... Még az is jobb, mint lógni a levegőben úgy, hogy nincs senki az életedben. Ha szerelmi bánatod van legalább érzel valamit. Én sajnos most semmit... Legalább a búbánat lefoglalna.
2011. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
egy alapos Qrás
2011. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
idő!
2011. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Ugynaez van nálam..szerelmes vagyok,de a srác csak barátként szeret,barátként hiányzok neki,barátként jártunk össze szexre stb. Szóval eléggé kivagyok..Amúgy nem tudsz semmit se tenni..Én próbálom lefoglalni magam mindennel,msnre nem felmenni és a fórumra se ahol megismertem.Ennél többet nem tudok.Igazából 2 napot végig sírtam,értelme nem volt,de nem a legjobb időszakomat élem és még ez is rátett,hogy rájöttem,hogy nem tudok barátja lenni,mert féltékeny vagyok.most kerülöm egy jó ideig,addig lefogyok,kicsit átértékelek dolgokat,igyekszem felnőni mégjobban,18 éves vagyok és 1-2 héten belül egyedül fogok lakni.Aztán mondjuk félév után találkozom vele,ha akkor se változik nála a dolog,nem tudok mit kezdeni vele.Feladom végleg.De most is már eldöntöttem,hogy nem szenvedek miatta,lesz ami lesz,de én bármikor összejönnék vele,nagyon egyformák vagyunk és mindig Ő mondtam,hogy lelkitársak vagyunk kb.Tudjuk mit akar mondani a másik,kiegészítjük egymást,ezért is fáj,hogy Ő neki elég ennyi belőlem.. :(

18L

2011. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom én mit szoktam csinálni, ha valami gáz van, hogy jobban legyek.. Általában bőgéssel kezdődik... :D De szerintem ez nem baj, mert utána legalább nem nyomaszt annyira, mintha magamban tartanám. Bőgök egyet, átgondolom a dolgokat, próbálok a szépre és jóra gondolni, és hogy minden rendbe fog jönni, stb. Közben zenét hallgatok. Általában először szomorú, szerelmes, sírós zenéket, aztán amikor már úgy érzem hogy na ebből elég, nem szomorkodhatok egész nap, akkor vidám, pörgős, táncolós zenéket hallgatok, amire lehet énekelni, táncolni.. Meg amiknek a szövege arról szól, hogy nem adom fel, meg hogy mindig légy vidám, meg milyen szép az élet :D Ilyeneket..

Aztán attól függ milyen kedvem van, ha valakivel akarok lenni, akkor felhívom a barátnőmet, hogy találkozzunk és csináljunk valamit hogy feltöltődjek, pl elmegyünk vásárolni, vagy simán sétálni, beülünk vhova, stb. Esetleg egyik nap elmegyek vele egy csajos buliba.

Ha meg egyedül lennék inkább (és én általában ezt választom), akkor vagy elmegyek futni, bicajozni, vagy otthon táncolok ameddig csak bírom :D. Azután tartok egy "önkényeztető" szépségnapot :). Megfürdök, megmosom a hajam, teszek rá mindenféle pakolást. Aztán az arcomra is teszek mindenféle bőrápoló krémet, maszkot, közben leáztatom a lábam ilyen (nem tudom mi a neve :D) ilyenbe: [link]

ez masszírozza is egyben, aztán megcsinálom a körmeim, a hajam szépen beállítom, kifestem magam, felhúzok valami csini ruhát, és ha a béka segge alatt van az önbizalmam akkor mondogatom magamban hogy látod, nem kellesz neki, pedig milyen szép vagy :D stb stb.. Próbáld ki, engem nagyon feltölt :D

17L

2011. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
ülj össze a haverokkal vízipipázni:) komolyan nyugtat...az a pár másodperc, amíg fújod ki a füstöt, és közben nem gondolsz semmire...azért.
2011. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Egy hatalmas nagy kefélés egy idegennel!
2011. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!