Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiu aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki tetszik, de az a helyzet h ő is ien kis visszahúzodó meg én is, szal hogy mtasssam ki h tetszik nekem? A szemezni már szoktunk meg beszélgetni.

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha üldögéltek egymás mellett hajtsd a fejed az ölébe, és ha nem hülye akkor simogatni fogja gyengéden az arcodat és az okos kis buksidat, majd egy kis idő elteltével fordítsd felfelé a fejedet ne oldalra és nézz fel rá, majd simogasd meg az arcát menj végig az egyik újaddal az ajkain, majd kelj fel adj az arcára egy puszit és ha minden igaz ő is adni fog ha nem dedós, és akkor már a csóknál jártok, bedughatod a nyelved a szájába gyengéden körözhetsz a nyelveddel és ha ez megvan akkor szerintem ez elég bizonyíték....:)


Nem kellenek mindig szavak nem kell mindig beszélni a tetteink határozzák meg 70%-ban h mit akarunk

2011. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oks köszi :) am én se szavakkal akartam :)
2011. jan. 2. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
nincsmit de ez csak egy ötlet volt a sok közül nem kell feltétlenül így csinálnod szórul szóra:) de azért mindent bele!
2011. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké :)
2011. jan. 2. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!