Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutatja ki azt egy srác, ha szerelmes a barátnőjébe?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy senki sem egyforma, és mindenki máshogy teszi, de kíváncsi lennék egyéni ismeretekre, fiúk hogy viselkedtek a lánnyal,miben nyilvánul meg, hogy szerelmesek vagytok? Hogyan csókoljátok,meg és hol.. ilyesmire vagyok kíváncsi.. Lányok,ti is írhattok, hogyan mutatja ki a barátotok?

Köszönöm előre a válaszokat!


2011. jan. 2. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Függ a korosztálytól és az érettségtől!


De egy pasi az nem taktikázik annyit mint a lányok szóval egyértelműen ki lehet venni a viselkedéséből vagy a szavaiból, feltéve ha nem vagy 15 éves és tapasztalatlan!

2011. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én 18 vagyok, ő 19.. szerintem pont az ellentéte igaz, a férfiak többsége egyáltalán nem szavakkal fejezi ki, ha szerelmes .. de én amúgyis a tettekre vagyok kíváncsi..
2011. jan. 2. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát az, hogy hogyan és hol csókol meg egy fiú a kapcsolat kezdetén az nem sok mindent árul el a abból, hogy igazán szeret -e vagy csak testi vonzalom. Ez sokkal összetettebb tényezőkből áll össze. Az elején úgyis eszitek majd egymást, de később kevesebbet csókolóztok majd.


Én igazán szerettem a barátnőmet és nem nyaltam -faltam, szóval a nyelves csókot nem igazán vettetem be, sokkal szívesebben adtam neki egy sima csókot vagy szájra puszit, vagy finoman csókolgattam a nyakát.


Kinek mi jön be.., csókból nagyon nem derül ki szerintem ez a szeret nem szert kérdés. Másból annál inkább, de ahhoz időre van szükség, hogy kiderüljön.


Ha ne agy Isten beteg leszel, akkor meglátogat -e, ott marad -e melletted? az ilyenekből derül ki, hogy igazán szeret és hogy aggódik érted

2011. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!