Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szerelmes a barátnőjébe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szerelmes a barátnőjébe?

Figyelt kérdés

Már jó pár hónapja elhagyott, 4 éves kapcsolat volt, egyik napról a másikra, kiszeretett belőlem...

Elég hamar talált mást, azóta is vele van!

Én a szakítás után még hetekig próbálkoztam, hogy hátha kibékülünk...Nem így lett!

Megértettem, és próbáltam is továbblépni!

Egy ideje viszont elkezdett velem foglalkozni!

Olyan dolgokat írt, hogy kezdtem azt hinni, hogy talán rájött, hogy tévedett!

Nem akar elfelejteni, mi lenne, ha nem lenne ha vége lenne a barátnőjével, emlékezni akar rám, mindent megtartott amit tőlem kapott, és soha nem fog elfelejteni, zavarja, hogy nem tudja mit csinálok, kivel vagyok, szeretné tudni, hogy mi van velem....stb...stb..

Szóval ezeket írta!

Persze mondta, hogy barátkozni akar csak!

Megmondtam neki, hogy én nem akarok, nem tudnék barátként állni hozzá, nekem az fájna, és nem egyszer megmondtam neki, hogy jobb lesz, ha semmit nem tudunk egymásról, nekem így könnyebb lenne!

Furcsa nekem, hogy ilyen, és ehhez hasonló dolgokat írt, és persze ezek mellettem nem egyszer elmondta, hogy ő nagyon boldog!

Ezekről a beszélgetésekről nem hiszem, hogy tud a barátnője!

Nem magamat akarom hitegetni, de én nem hiszem, hogy annyira szerelmes lenne!

Nem értem minek írogat nekem, és, ha tényleg csak barátkozni akar, miért zavarja, hogy én ismerkedem más pasikkal! És beszéltünk elég intim dolgokról is, meg mindenről...

Érdekelne a véleményetek! Köszi előre is a válaszokat!


2011. jan. 31. 04:21
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Az a véleményem elsősorban, hogy nem kéne mindent felkiáltójellel írnod! Csak mert nagyon zavar, hogy ahogy olvasom magamban hallom a felkiáltó mondatokat, holott ezek itt kijelentő mondatok voltak! Csak egy ötlet, lehet csak engem zavar!


Egyébként meg, ne reménykedj, nem szerelmes már, csak a megszokás gondolom, 4évet mégsem olyan egyszerű elfelejteni.

2011. jan. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocs, így sikerült, siettem...nem az kérdés, hogy belém szerelmes-e, hanem a barátnőjébe....
2011. jan. 31. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát azt mi honnan tudjuk?:D

Gondolom érez valamit iránta, ha együtt vannak már egy ideje, nem?

2011. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

vélemények érdekelnek, persze, hogy nem tudjátok...

csak én, ha valakit annyira szeretnék, nem foglalkoznék a volt párommal ennyire....

2011. jan. 31. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!