Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha kitaláltam magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha kitaláltam magamnak egy kamu pasit?

Figyelt kérdés
Azért mert olyan ciki, hogy a barátnőimnek van és nekem sincsen...
2011. jan. 3. 06:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gáz, hogy nincs, hanem az, hogy kitalálsz egyet és össze-vissza hazudsz majd.
2011. jan. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 just.me ***** válasza:
100%

Igen ciki, hogy hazudsz!

Nem szégyen az hogy neked MÉG nincs. Majd lesz, csak türelem.

2011. jan. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat beszélgettek erről, előbb-utóbb le fogják vágni, hogy nem igaz.
2011. jan. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ki fog derülni, hogy csak kamuzol és az lesz majd a ciki. Mert előbb-utóbb úgyis belezavarodsz a hazudozásba, vagy kiderül valamiből, hogy nem igaz.
2011. jan. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Olvasd el Fehér Klára Bezzeg az én időmben c. regényét, az is úgy kezdődik, hogy a hősnő kitalál magának egy kamu udvarlót, hogy ne cikizzék az osztálytársai. Aztán a kamu udvarló valósággá válik... :)


Nagyon aranyos kis regény, hasonló problémákról szól, a 2. vh. alatt játszódik.


Egyébként teljesen megértem, hogy ezt tetted, nagyon rossz tud az lenni, mikor ilyenek miatt lenéznek valakit. De ha igazán a barátnőid, nem kéne, hogy lenézzenek.

2011. jan. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

én kamu barátnőt találtam ki magamnak...

egyszerűen kellett az image-emhez.

cikinek ciki dem nem tudtamjobbat, és ha van barátnőm, (ha elméletben is) a haverok, meg rokonok sem néznek puhap*csnek.

18/F

2011. jan. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Aki azért lenéz, mert nincs barátod/barátnőd, azzal nem kell foglalkozni. A szerelem nem verseny, attól még nem leszel jobb csaj vagy srác, mert többször hozatod meg magad, vagy feküdsz le valakivel...


Ha a baráti társaság ezért lenéz, akkor nem a barátaid. Keressél magadnak barátokat, akik szeretnek is, úgy, ahogy vagy.


Én 19 évesen találkoztam az első igazi barátnővel. És három éve együtt élünk... És nem érzem úgy, hogy bármit vesztettem volna azért, mert nem 12 évesen vesztettem el, hanem most. Most találtam meg azt lányt, akivel élni akarok, akit szeretek, és aki szeret így, ahogy vagyok. Na bumm. És tudod mit? Látom magam körül, hogy az, aki meg csak dobálta a csajokat, mennyire nem boldog. Egy idő után ki lehet égni abból is.

2011. jan. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
NÉZD MEG A KÖNNYŰ NŐCSKE C. FILMET ÉS MEGTUDOD!
2011. jan. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
és legalább jópasit találtál ki?
2011. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Engem sose cikiztek azért mert éppen nincs barátnőm.Világosan elmondtam az embereknek,hogy nem tartok rá igényt és megértette mindenki,ki könnyebben,ki nehezebben.20/F
2011. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!