Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha kitaláltam magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha kitaláltam magamnak egy kamu pasit?

Figyelt kérdés
Azért mert olyan ciki, hogy a barátnőimnek van és nekem sincsen...
2011. jan. 3. 06:40
1 2
 11/16 anonim válasza:
Én leszek a pasid:D dobj egy privit ;)
2011. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy KITALÁLTAD, azzal semmi baj nincs. Szégyenled, hogy neked nincs. Ennyi.

De ha BESZÉLSZ is hozzá, akkor az már ciki. Ha VÁLASZOL is, akkor sürgősen fordulj orvoshoz.


Remélem az utóbbiak nem következnek be.

2011. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem találtam ki annyira jó pasit, hogy ne legyen hihető

Igazábol nem néznek le ezért, de néha olyan rossz, hogy nekik van és nekem meg nincsen.

2011. jan. 3. 17:16
 14/16 anonim ***** válasza:
ha kiderül az még gázabb lesz mint az hogy nincs. és ha majd kérik h mutasd be neki? vagy belezavarodsz a saját hazugságaidba? nem fogod tudni sokáig folytatni. inkább ismerkedj helyette.
2011. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb találsz magadnak pasit! Hány éves vagy?
2011. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
17
2011. jan. 4. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!